موکب‌ها برای دریافت شناسنامه به ستاد مردمی اربعین مراجعه کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 144112
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۱۸
رئیس ستاد مردمی اربعین استان قزوین:
شاخص : رئیس ستاد مردمی اربعین استان قزوین گفت: هیئت هایی که می خواهند برای امسال و طی سال های آینده در عراق موکب داری کنند لزوما به ستاد مردمی اربعین مراجعه کنند تا برای آنان شناسنامه صادر شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام سیدمطهر علیزاده رییس ستاد مردمی اربعین استان قزوین از موکب‌هایی که قصد دارند در مسیر پیاده روی اربعین حاضر شوند خواست تا با مراجعه به ستاد مردمی اربعین، شناسنامه دریافت کنند.
وی اظهار کرد: کار شناسنامه دار کردن موکب‌های عزاداری، با همکاری ستاد عتبات عالیات استان قزوین، توسط ستاد مردمی اربعین انجام می شود.
این مسوول افزود: برای جلو گیری از برخی سوء استفاده ها باید وضعیت کاروان ها و موکب‌ها مشخص شود که در این راستا ستاد مردمی اربعین از سوی ستاد بازسازی در صدد شناسنامه دار کردن هیئت های مذهبی برای برپایی موکب ها است.
علیزاده تأکید کرد: هیئت هایی که می خواهند برای امسال و طی سال های آینده در عراق موکب داری کنند لزوما به ستاد مردمی اربعین مراجعه کنند تا برای آنان شناسنامه صادر شود.
رئیس ستاد مردمی اربعین استان قزوین افزود: با توجه به اینکه ما هر ساله شاهد افزایش تعداد زائرین برای پیاده روی اربعین حسینی هستیم باید نظمی در کاروان ها ایجاد شود تا شاهد کاهش مشکلات باشیم.
گفتنی است ستاد مردمی اربعین استان قزوین هم اکنون در خیابان نادری و در ساختمان ستاد عتبات عالیات شهرستان قزوین مستقر است.
منبع: ستاد عتبات

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار