مکان‌هایی حیرت‌انگیز که پیش از مرگ بهتر است ببینیم+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96929
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۴۶
شاخص : افراد لیستی‌های مختلفی دارند که دوست دارند تا روزی که زنده هستند بتواند آن‌ها را انجام دهند، مانند لیست کتاب‌هایی که باید بخوانند، لیست فیلم‌هایی که باید ببینند و لیست مکان‌هایی که باید بروند. در اینجا لیستی از زیباترین مکان‌ها را مشاهده می‌کنیم.

به گزارش شاخص نیوز ،افراد لیستی‌های مختلفی دارند که دوست دارند تا روزی که زنده هستند بتواند آن‌ها را انجام دهند، مانند لیست کتاب‌هایی که باید بخوانند، لیست فیلم‌هایی که باید ببینند و لیست مکان‌هایی که باید بروند. در اینجا لیستی از زیباترین مکان‌ها را مشاهده می‌کنیم.

شاید شما جز آن دسته از افرادی باشید زیاد اهل گردش و تفریح و مسافرت به نقاط دور دست نیستید و فکر می‌کنید که بهترین و زیباترین مکان تفریحی برای گذراندن اوقات فراغت در کشور خودتان وجود دارد.

به نوعی می‌شود گفت این حرف درست است ولی اگر مکان‌هایی که به شما معرفی می‌کنیم را برای رفتن در نظر بگیرید البته به شرط نداشتن مشکل مالی، لذت زیادی خواهید برد، حتی اگر اکنون پول کافی ندارید می‌توانید رفتن به یکی از این مکان‌ها را در برنامه چندین سال آینده خود قرار دهید یا اینکه کلا بدانید چنین مکان‌هایی هم وجود دارند.

۱٫    دریای قلبی شکل در پرتغال: این منطقه رمانتیک‌ترین جا در تمام دنیاست که در ساحل جنوبی پرتغال قرار دارد.

مکان‌های دیدنی حیرت‌انگیز که پیش از مرگ بهتر است ببینیم.

۲٫    سالار دِیونی، بولیوی: این مکان توریستی این امکان را به بازدیدکنندگان می دهد که احساس کنند روی آب قدم می زنند.

این منطقه که از مسطح‌ترین مکان‌های جهان به شمار می‌رود، در ایام بارانی سال و هنگامی که سطح آن با لایه نازکی از آب پوشیده شده، به دلیل عدم حرکت آب مانند آیینه عمل کرده و عکس آسمان را به زیبایی بازتاب می‌دهد و تصاویر جذابی ایجاد می‌کند.

مکان‌های دیدنی حیرت‌انگیز که پیش از مرگ بهتر است ببینیم.

۳٫    کفالونیا، یونان: این غار در این جزیره یک معجره است با  آب شفاف و تمیز و البته منظره شگفت‌انگیزی که دارد.

مکان‌های دیدنی حیرت‌انگیز که پیش از مرگ بهتر است ببینیم.

۴٫    دریاچه صورتی، استرالیا: این دریاچه با ماده پپتو بیسمول که ماده‌ای صورتی کننده‌است پر نشده، بلکه این منظره خدادایست و پدیده حیرت‌انگیزی را کنار ساحل استرالیاست.

مکان‌های دیدنی حیرت‌انگیز که پیش از مرگ بهتر است ببینیم.

۵٫    دریاچه پریان، جزیره اسکای در اسکاتلند: این مکان جادویی پر از جریان‌های آب تمیز است.

مکان‌های دیدنی حیرت‌انگیز که پیش از مرگ بهتر است ببینیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار