ناتوانی سرباز صهیونیست در بالا رفتن از دیواری کوتاه +فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 179981
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۷ - ۹:۳۳
شاخص : ناتوانی یک سرباز صهیونیست در بالا رفتن از یک دیوار کوتاه در شهر رام‌الله سوژه رسانه‌ها شد.

به گزارش شاخص نیوز: در سال‌های دور از رژیم صهیونیستی به عنوان قدرتمندترین ارتش دنیا یاد می‌شد اما پایگاه معتبر «GlobalFirepower» در سال ۲۰۱۸ قدرتمندترین ارتش‌های دنیا را رده‌بندی کرد که براساس این رده‌بندی، توانمندی نظامی ارتش‌های ۱۳۰ کشور دنیا  با ۵۰ فاکتور مورد سنجش قرار گرفت.

براساس این رده‌بندی توانمندی نظامی کشورهای جهان، ایران با جهشی بی‌سابقه طی سال‎های گذشته با ۷ پله صعود در جایگاه ۱۳‌ قرار گرفت، یعنی بالاتر از ارتش رژیم صهیونیستی و عربستان، پاکستان و دیگر کشورهای منطقه قرار دارد. ایران در سال ۲۰۱۷ در رده ۲۰ و در سال ۲۰۱۶ در رتبه ۲۱ و در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ در رتبه ۲۲ قرار داشت. این رده‌بندی در سال ۲۰۱۸ حاکی از آن است که ارتش رژیم صهیونیستی روز به روز در حال ضعیف‌تر شدن است.

به تازگی ویدویی در فضای مجازی منتشر شده که قدرت پوشالی سربازان این رژیم جعلی را به تصویر کشیده است. در این ویدئو ناتوانی یک سرباز صهیونیست در بالا رفتن از دیواری کوتاه در شهر رام‌اللّه در جنوب کرانه باختری رود اردن کاملاً مشهود است. این سرباز رژیم صهیونیستی ابتدا سعی می‌کند از قفسه‌ای که کنار دیوار است، بالا برود ولی پس تلاش برای بالا رفتن از آن موفق به این کار نمی‌شود و سپس سعی می‌کند از درب بالا برود ولی باز هم موفق نمی‌شود.

در ادامه ویدئوی مربوط به این ماجرا را مشاهده می‌کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار