نادر طالب‌زاده در بیمارستان بستری شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58644
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
شاخص : نادر طالب زاده هنرمند،‌مستند ساز و فعال فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی به دلیل عارضه و نارسایی در بخش مراقبت‌های ویژه از سه شنبه شب در بیمارستان پارسیان تهران بستری شد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، برنامه راز یکی از مهم ترین و اثرگذار ترین برنامه‌های چند سال اخیر وی در تلویزیون بوده است. این برنامه آرمان ها و ارزشهای متعلق به جبهه انقلاب را با زبان فرهنگ هنر و رسانه و با نگاهی جهان شمول دنبال می‌کرد. برنامه راز از مجموعه برنامه هایی بود که جریانات آلترناتیو و ضد گفتمان سلطه از سرتاسر جهان مخاطب آن بودند و در موارد زیاد با حضور در این برنامه به بیان دیدگاه ها و  نظرات خود می‌پرداختند.

طالب زاده در برنامه راز به آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی پرداخت. او با تمرکز بر ظرفیت های بین المللی، توانسته است با نخبگان دانشگاهی و فعالان رسانه‌ای سرتاسر جهان  ارتباط برقرار کند و خط جدیدی  از گفت و گو در برابر جریان امپریالیسم به راه انداخته است.

همچنین برگزاری چند دوره جشنواره فیلم مردمی عمار، هالیوودیسم و راه‌اندازی شبکه افق و… بخشی دیگر از کارنامه ارزشمند طالب‌زاده است که به پشتوانه حضور او جمع زیادی از نیروهای جوان به جبهه فرهنگی انقلابی اسلامی پیوستند.

طبق گفته پزشکان بیماری قلبی طالب‌زاده دارای سابقه بوده که به دلیل حجم بالای فعالیت‌های ایشان مجدد تشدید شده است و باید به طور کامل تحت نظر پزشکان قرار بگیرد و همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه قرار گیرد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:نسیم آنلاین

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “نادر طالب‌زاده در بیمارستان بستری شد”

  1. ... گفت:

    از دیدن خبر واقعن ناراحت شدم…
    انشالله سالم و پایدار باشند…
    آدمهای بزرگ با اندیشه وتفکرات بزرگ همیشه قلب هایشان بیشتر از آدمهای معمولی به درد می آید…
    با آرزوی سلامتی…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار