ناطق‌نوری آمد؛ مشکل مالی حل شد! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 77779
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴
برای حضور در کنار ملی‌پوشان بوکس APB در ایتالیا
شاخص : رئیس فدراسیون که از مشکلات مالی خبر داده بود، به همراه تیم ملی بوکس APB به اردوی تدارکاتی ایتالیا اعزام خواهد شد.
به گزارش پایگاه شاخص،رئیس فدراسیون که از مشکلات مالی خبر داده بود، به همراه تیم ملی بوکس APB به اردوی تدارکاتی ایتالیا اعزام خواهد شد.
مسابقات جهانی بوکس در حالی ۱۵ مهرماه به میزبانی قطر برگزار شد که قرار بود تیم ملی بوکس ایران با ترکیب سه ملی پوش در این رقابت‌ها حضور پیدا کند، اما با تصمیم مسئولان فدراسیون این تیم به مسابقات اعزام نشد.

مسئولان فدراسیون ابتدا اعلام کردند که حسن شاهینی نماینده وزن ۸۱ کیلوگرم به دلیل مصدومیت از ناحیه دست فرصت حضور در آوردگاه جهانی را از دست داد و سجاد محرابی و رضا مرادخانی نمایندگان وزن ۷۵ و ۹۱ کیلوگرم نیز برای کسب سهمیه المپیک باید در قطر مدال طلا و نقره کسب کنند و با توجه به کم بودن شانس آنها برای رسیدن به مدال طلا و نقره اعزام این ۲ بوکسورها نیز به مسابقات جهانی لغو شد. البته چند روز بعد از ادعای مسئولان فدراسیون مشخص شد که دلیل اعزام نشدن شاهینی مصدومیت نیست و مثبت اعلام شدن دوپینگ وی دلیل اصلی اعزام نشدن به ابوظبی است.

احمدناطق نوری، در مصاحبه‌های خود مدعی بود که اعزام بوکسورها به مسابقات جهانی قطر برای فدراسیون هزینه دارد و با توجه به مشکلات مالی این مجموعه اعزام محرابی و مرادخانی به رقابت‌های جهانی لغو شد. این اتفاق در حالی رخ داد که افرادی مثل دلاوری و محرابی باید در مسابقات بین المللی شرکت کنند تا تجربه کسب کنند، اما گویا مسئولان فدراسیون چندان تمایلی ندارند که ستاره هایی مثل روزبهانی در بوکس زیاد شود، چرا که در صورت ظهور ستارهایی مثل روزبهانی فدراسیون باید امکانات حرفه‌ای برای آنها فراهم کنند و در صورت مهیا نشدن امکانات که حق طبیعی ملی پوشان است قطعا انتقادها نیز از عملکرد ضعیف فدراسیون بیشتر می‌شود.

به هر حال، با تمام مشکلات مالی که به گفته مسئولان فدراسیون بوکس وجود دارد، تیم ملی بوکس APB ایران قرار است طی چند روز آینده اردویی ۱۰ روزه در (۱۹ آبان‌ماه جاری در منطقه “ای سی سی) ایتالیا برگزار کند و قرار است رئیس فدراسیون نیز به این سفر برود.

جالب اینکه اعزام دو ملی پوش جهت حضور در مسابقات جهانی ابوظبی برای فدراسیون هزینه داشت و لغو شد، اما برای اعزام احمد ناطق نوری به همراه تیم ملی برای حضور در اردوی ۱۰ روزه ایتالیا مشکل تامین هزینه وجود ندارد!

در این اردو احمد ناطق نوری به عنوان سرپرست، اکبر احدی و مسعود شعبانی به عنوان کادر فنی حضور خواهند داشت.

سجاد محمد پور در ۵۲ کیلوگرم، امین قاسمی پور در ۶۹ کیلوگرم،احسان روزبهانی در ۸۱ کیلوگرم و جاسم دلاوری در ۹۱+ کیلوگرم بوکسورهای تیم APB در این اردو خواهند بود.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:صراط

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار