نامه سازمان بازرسی کل‌کشور درباره آب شرب تهران به کمیسیون اصل ۹۰ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 140860
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
شاخص : عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ از نامه اخیر سازمان کل‌ کشور به این کمیسیون درباره آب شرب تهران خبرداد.

به گزارش شاخص،  محمدرضا امیر حسن خانی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جلسه امروز(شنبه ۱۰ تیر) اعضای کمیسیون متبوع خود با مسئولان و نمایندگان استان تهران درباره وضعیت آب شرب تهران، گفت: اخیراً سازمان بازرسی کل کشور نامه‌ای به کمیسیون اصل ۹۰ ارسال کرده بود و از نحوه عملکرد دستگاه‌های اجرایی درباره آب شرب تهران گلایه داشت.

وی با تاکید براینکه شورای عالی امنیت‌ملی در بحث آب شرب تهران تکالیفی بر عهده دستگاه‌های اجرایی گذاشته است، ادامه داد: در جلسه امروز مسئولان وزارت بهداشت، استاندار تهران، مسئولان سازمان بازرسی کل‌کشور و شورای عالی امنیت‌ملی گزارشاتی درباره وضعیت کمیت و کیفیت آب شرب تهران ارائه کردند.

نماینده طبس و فردوس در مجلس با بیان اینکه بحث آب‌شرب تهران در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس هشتم و نهم نیز پیگیری‌ می شده است، افزود: در مجلس دهم نیز این روند ادامه دارد و جلسه امروز نیز در همین راستا است.

امیرحسن‌خانی با تاکید براینکه مسئولان وزارت بهداشت در جلسه امروز اعلام کردند آب شرب تهران در حد استاندارد است، اظهار داشت: در جلسه امروز مقرر شد دستگاه‌های ذی‌ربط در جهت ارتقای کمیت و کیفیت آب شرب تهران اقداماتی انجام دهند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از ارائه گزارش جلسه امروز به علی لاریجانی رئیس مجلس خبرداد و گفت: اگر لازم باشد گزارشی که از این جلسه در کمیسیون تدوین می‌شود در صحن علنی پارلمان نیز قرائت می‌شود.

منبع:الف

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار