ایران جانبی

» نباید اجازه داد بیانیه گام دوم انقلاب به فراموشی سپرده شود
کد خبر: 193909
تاریخ انتشار: 18 آگوست 2019 - 3:12
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین:
شاخص : فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: بیانیه گام دوم باید مورد توجه قرار گیرد و افرادی که صاحب تریبون هستند نباید اجازه دهند که این موضوع به فراموشی سپرده شود.

به گزارش خبرنگار دانشگاه شاخص، افتتاحیه ساختمان ناحیه بسیج دانشجویی به نام مجتمع فرهنگی شهید حسن طهرانی مقدم امروز در قزوین برگزار شد.

سردار محمد شاهرخی اظهار کرد: بیانیه گام دوم باید مورد توجه قرار گیرد و افرادی که صاحب تریبون هستند نباید اجازه دهند که این موضوع به فراموشی سپرده شود.

وی افزود: تمام مشکلات اقتصادی و فاصله طبقاتی ایجاد شده بین مردم که دغدغه جدی جامعه است که این موضوع به دلیل عدم توجه به رهنمودهای امام راحل است.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ابراز کرد: با فراموش کردن وصیت‌های امام شاهد ضربه‌ها و خسارت‌های بسیاری در جامعه هستیم.

شاهرخی ادامه داد: امام خمینی(ره) سیاست‌های کلی انقلاب اسلامی را برای مردم جامعه مشخص و در پایان ۸ سال دفاع مقدس این موارد را به قوا ابلاغ کردند تا مسیر برای مردم جامعه تعیین شود.

وی ادامه داد: باید به به واسطه برکات انقلاب اسلامی شکر کنیم و اجازه ندهیم ۴۰ سال بعدی انقلاب اسلامی به فراموشی سپرده شود و این موضوع برای هر فردی که در این نظام مسئولیت دارد، تعیین تکلیف می‌کند تا به وظایف خود عمل کند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان عنوان کرد: حرکت شهید حسن طهرانی مقدم بر مبنای خدا بود و زمانی که خدمت حضرت آقا رسید، گفت: من شما را دوست دارم زیرا خدامحور عمل می‌کنید.

شاهرخی اضافه کرد: اگر به خاطر خدا فکر کنیم و عمل کنیم، همه چیز فراهم و تمام مشکلات جامعه حل می‌شود.

وی تصریح کرد: شهید طهرانی مقدم با تمام وجود باور داشت که ما می‌توانیم و می‌گفت ما انسانیم و خالق همه ما خدا است و تمام ویژگی‌هایی که در دانشمندان امریکایی، انگلیسی  و روسی قرار گرفته در ذات ما هم وجود دارد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان گفت: مسئولیت آینده کشور در دست جوانان است و اگر به این باور برسیم که ما می‌توانیم گره مشکلات باز خواهد شد.

شاهرخی بیان کرد: ضعف جامعه امروز باور نداشتن به توانمندی‌ها و سرمایه‌ها است و ما هیچ چیز کمتر از دانشمندان غربی نداریم؛ شهید طهرانی گفته است که همیشه باید به ائمه متوسل شویم تا گره کار باز شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار