نباید اقتصاد کشور و معاش مردم را به خارج گره زد/ در بیان تاثیر مذاکرات در حوزه اقتصاد افراط نکنیم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 57165
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۵:۴۱
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین با بیان اینکه نباید اقتصاد کشور و معاش مردم را به خارج گره زد، گفت: در بیان تاثیرگذاری مذاکرات هسته‌ای در حوزه اقتصادی افراط نکنیم.

به گزارش شاخص، حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر قزوین که در مسجدالنبی(ص) این شهر برگزار شد، با بیان اینکه گویی مسئولین کشور همه مشکلات را به مذاکرات هسته ای گره زده اند، اظهار داشت: اثر مذاکرات بر اقتصاد باید به اندازه خودش مطرح شود، این جاهلانه است که ما روی این مذاکرات و تاثیرش در تحول آفرینی در حوزه‌های مختلف کشور افراط داشته باشیم.

وی ادامه داد: در این روزها مطالبی از سوی رئیس جمهور شنیدیم که نباید مطرح می‌شد، قرآن می‌فرماید به محض اینکه امکانات در دست شما قرار گرفت باید در راه تعالی دین و اسلام هزینه کنید؛ چون همه ما مسئول هستیم.

وی با اشاره به سخنرانی دکتر روحانی در جمع کارکنان نیروی انتظامی ابراز کرد: نباید به نیروهای پلیس گفته شود شما وظیفه دینی ندارید.

امام جمعه قزوین اذعان کرد: ملت ایران به پلیس خدمتگزار خود می‌بالد و از آنها می‌خواهد که با فساد و فحشا مبارزه کنند زیرا مردم پشتیبان آنها هستند و نباید از اینگونه حرفها که مطرح می‌شود، سست شوند.

عابدینی با تبریک ایام ولادت امام علی(ع) عنوان کرد: تمدن آینده جهان در کنار رهنمودهای انسان شناسانه و اخلاقی پایه گذاری خواهد شد و این دنیا براساس تفکرات علوی ساخته می‌شود؛ هرگونه رفتار سازشکارانه در طول تاریخ با کفار نشانه ضعف و خیانت است و راه امام راه نه گفتن به همه کانونهای ظلم و کفر است، زیرا ایشان هرگز برای دفاع از حق ملاحظه نمی‌کرد.

نماینده ولی فقیه در قزوین با بیان اینکه شهید مطهری اولین شخصیتی بود که با گلوله نفاق ترور شد ابراز کرد: آثار شهید مطهری به قلب انسان آرایش معنوی می‌دهد؛ از زحمات همه معلمان تشکر می‌کنیم و از آنها می‌خواهیم که از کتابهای شهید مطهری بهره بگیرند تا بتوانند دانش آموزان شایسته ای تربیت کنند.

انتهای پیام/۱۰۰/د

منبع: صبح قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار