قاعدتا نباید نامه محرمانه دادستان در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شد/ دستگاه‌های امنیتی در حال پیگیری هستند
کد خبر: 119702
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۲۲
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین:
شاخص : معاون سیاسی امنیتی استاندار با اشاره به اینکه قاعدتا نباید نامه دادستان محترم قزوین در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شد، گفت: مسئله را پیگیری می‌کنیم تا ببینیم چه کسی یا چه سازمانی این نامه را پخش کرده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین صبح امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی در پاسخ به دلایل لغو سخنرانی صادق زیباکلام در قزوین، اظهار کرد: دستگاه‌های امنیتی و یا دستگاه دیگری کاری نسبت به این موضوع نداشتند و خود دانشگاه آزاد اسلامی قزوین این برنامه را لغو کرده است.

وی در جواب این سوال که چرا نامه محرمانه دادستان به فرمانداری که مبنی بر لغو سخنرانی بوده در فضای مجازی منتشر شده، عنوان کرد: قاعدتا نباید این اتفاق می‌افتاد و خود مسئولین امنیتی و فرهنگی استان مسئله را حل می‌کردند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با اشاره به اینکه موضوع در دست بررسی است، ادامه داد:  مسئله را پیگیری می‌کنیم تا ببینیم چه کسی یا چه سازمانی این نامه را پخش کرده است.

رحیمی تصریح کرد: دستگاه‌های امنیتی استان برای برقراری امنیت در سخنرانی‌ها هیچ مشکلی ندارند و مردم هم آگاه‌تر از آن هستند که تحت تاثیر فضاها قرار بگیرند و در نهایت خود آن‌ها هستند که درباره جریان‌ها و مسائل قضاوت می‌کنند.

وی افزود: این موضوع متفاوت از لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد است چراکه خود دانشگاه از صادق زیبا کلام دعوت و سپس این مراسم را لغو کردهغ اتفاق خاصی صورت نگرفته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار در پایان تاکید کرد: دستگاه‌های امنیتی بنا به وظایفی که دارند در حال پیگیری امور هستند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار