نتایج آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد
کد خبر: 105304
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹
شاخص : نتایج آزمون سراسری کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 روی سایت سنجش قرار گرفت. داوطلبان برای مشاهده نتایج می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

به گزارش شاخص نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده نتایج اولیه آزمون دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۲۵ خرداد به روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

حسین توکلی افزود: کلیه داوطلبان شرکت کننده در این آزمون برای اطلاع وضعیت علمی و همچنین مشاهده نتایج اولیه این آزمون می توانند از ساعت ۱۲ به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور در خصوص زمان تکمیل اطلاعات پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ اظهار کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند از ۳۰ خرداد ۹۵ تا ۲ تیر نسبت به تشکیل پرونده و همچنین تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

توکلی با اشاره به انتشار دفترچه مرتبط با ضوابط و ظرفیت پذیرش دانشجو اذعان کرد: دفترچه مرتبط با ضوابط و ظرفیت پذیرش دانشجویان از روز پنجشنبه ۲۷ خرداد به روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش با ارائه آماری از تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ خاطر نشان کرد: برای شرکت دراین آزمون تعداد ۷۶۱ هزار و ۲۷۳ داوطلب ثبت نام کرده و از این تعداد ۳۹۲ هزار و ۵۵۹ نفر زن و مابقی مرد بودند.

وی در خصوص تعداد شرکت کنندگان غایب در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ گفت: تعداد ۵۶۶ هزار و ۱۵۸ داوطلب در جلسه آزمون حاضر و ۱۹۵ هزار و ۱۱۵ داوطلب غایب بودند.

توکلی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد داوطلب مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ شده اند، بیان کرد: ۴۴۴ هزار و ۵۳۹ نفر مجاز به انتخاب رشته شده که از این تعداد ۲۲۴ هزار و ۳۸۸ نفر زن و مابقی مرد بودند.

منبع: آخرین خبر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار