ایران جانبی

نتیجه جنجالی تست دوپینگ ورزشکار معروف/ آقای بسکتبالیست باردار است؟ + عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 193261
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
شاخص : ورزشکار جوان و مشهور تست دوپینگ داد، اما نتیجه حقیقتی را فاش کرد که نه تنها او و خانواده اش بلکه مسئولان را نیز متعجب کرد.

به گزارش شاخص نیوز، تست دوپینگ، آزمایشی که برخی از ورزشکاران همیشه از انجام آن وحشت دارند چراکه به سلامت و طبیعی بودن قدرت ورزش خود مطمئن نیستند و برای رسیدن به کیفیت برتر در رشته‌ ورزشی خود از راه‌های میانبر استفاده کرده اند؛ مواردی که طی سال‌های اخیر نمونه‌های آن را بار‌ها و بار‌ها به خصوص در میان ورزشکاران خارجی شاهد بوده ایم که حتی پس از سال‌ها فاش شده است و با ترفند‌های خاص در زمان مقرر مشخص نشده بود مشابه ماجرای اهدای قهرمانی المپیک به کشتی گیر لایق کشورمان ” کمیل قاسمی ” که بعد از ۷ سال و روشن شدن دوپینگ کردن نفرات اول و دوم آن دوره صورت گرفت.

تست دوپینگ آقای ورزشکار را بچه دار اعلام کرد!

” دی جی کوپر ” بسکتبالیست آمریکایی که بعد از دریافت تابعیت کشور بوسنی برای حضور در تیم ملی این کشور باید تست دوپینگ میداد با ترفندی زیرکانه پیش رفت، اما از قرار معلوم سیستم تست دوپینگ زرنگ‌تر از او بود و یا بهتر بگوییم ماجرا به گونه‌ای دیگر رقم خورد.

بسکتبالیست حرفه‌ای که برای تیم‌های مطرح اروپایی بازی کرده است با دریافت تست دوپینگ خود شوکه شد نه به خاطر اینکه تست او ناسالم بود بلکه به خاطر اینکه تست او بارداری اش را نشان میداد؟!

ماجرا اینطور بود که ” کوپر” برای دور زدن تست دوپینگ از ادرار همسرش استفاده کرده بود تا مصرف مواد نیروزا در تست او لو نرود؛ بی خبر از همه جا و همه چیز بدون آنکه او و همسرش از در راه بودن عضو سوم خانواده شان مطلع باشند.

بعد از اعلام نتیجه‌ی این تست او و همسرش برای در راه بودن عضو جدید خانواده شان خوشحال و برای لو رفتن حقیقت تقلب ” کوپر” در تست دوپینگ ناراحت بودند. بعد از روشن شدن حقیقت فیبا کوپر را به علت فریب کاری و تقلب به مدت ۲ سال از حضور در میادین محروم کرد طبق این جریمه او تا ۲۰ ژوئن ۲۰۲۰ نمی‌تواند در مسابقات شرکت کند.

منبع: رکنا

انتهای پیام/۹۰۰

 

مطالب مرتبط