نجات دو قلاده روباه گرفتار در استخر کشاورزی+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 153896
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
رئیس حفاظت محیط زیست تاکستان خبر داد
شاخص : دوقلاده روباه که در استخر کشاورزی گرفتار شده بودند توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان نجات و رهاسازی شدند.

محمد جلیلوند رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: بنا به گزارش واصله توسط مسئولین یکی از واحد های کشاورزی واقع در روستای بخش اسفرورین مبنی بر سقوط دو قلاده روباه در استخر کشاورزی آن واحد ، مامورین یگان حفاظت محیط زیست اداره تاکستان به محل اعزام شدند.

وی گفت: دو قلاده روباه به منظور رفع تشنگی از حفره کوچکی که در زیر فنس بوده عبورکرده و بعد از نزدیک شدن به آب در داخل استخر سقوط نموده و در حال تلف بودند که مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان علی رغم سرمای شدید به داخل استخر رفته و حیوانات مذکور از تلف شدن نجات دادند .

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان در ادامه گفت: این گونه اتفاقات نتیجه عدم رعایت حق آبه حیوانات می باشد و همه موجودات برای بقای حیات،نیاز به آب دارند که متاسفانه اکثر بهره بردان از منابع آبی با استفاده از لوله، آب مورد نیاز را به استخر انتقال وهیچگونه آبی در دسترس حیات وحش باقی نمی ماند .

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار