نخستین همایش مؤسس صالح در قزوین برگزار شد
کد خبر: 112388
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۲۳
امام جمعه قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: رهبر معظم انقلاب مکرر در مورد عهدشکنی آمریکایی ها هشدار داده بودند و حال می بینیم که عدم توجه به سخنان ایشان باعث پشیمانی مذاکره کنندگان شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، نخستین همایش مؤسس صالح با حضور علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی هسته‌ای و از نوادگان آیت‌الله ملا‌محمد‌تقی برغانی، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، فریدون همتی استاندار قزوین، مسعود نصرتی شهردار قزوین، حجت الاسلام علی عباسی مدیر حوزه علمیه استان، داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین شب گذشته در مدرسه صالحیه برگزار شد.

آیت الله عابدینی در این مراسم با اشاره به ابعاد شخصیتی مرحوم آیت الله محمد صالح برغانی تصریح کرد: خانواده این مرحوم همه اهل خانواده تقوا بودند و خود این شخصیت برجسته آثار فراوانی در رشته های تفسیر، فقه، ادبیات و تربیت عالمان دینی داشته است.

امام جمعه قزوین تاکید کرد: هرگونه مذاکرات و معاهدات بین المللی باید تحت نظر یک فقیه و اسلام شناس صورت بگیرد.

این مسئول با اشاره به بدعهدی های طرف مقابل در برجام گفت: رهبر معظم انقلاب مکرر در مورد عهدشکنی آمریکایی ها هشدار داده بودند و حال می بینیم که عدم توجه به سخنان ایشان باعث پشیمانی مذاکره کنندگان شده است.

وی در ادامه افزود: پروژه نفوذ در زمان آیت الله برغانی قزوینی هم وجود داشته که خوشبختانه فرزندان این عالم بزرگوار دچار نفوذ و فتنه نشدند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار