نرخ بیکاری در قزوین بالاتر از حد متوسط کشور است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89491
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱:۱۱
معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار:
شاخص : سرپرست معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری قزوین با بیان اینکه متاسفانه وضعیت اشتغال مطلوب نیست، گفت: نرخ بیکاری در استان بالاتر از حد متوسط کشور است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، عباسعلی درافشانی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات در حوزه های مختلف اقتصادی با تاکید بر ضرورت شناسایی مشکلات و موانعی که حوزه اقتصادی استان با آن روبرو است، اظهار کرد: مسائل و مشکلات هر بخش شناسایی و موضوعات قابل طرح در سفر معاون اول رئیس جمهور در ۶ بهمن ماه به استان ارائه می شود.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری قزوین با بیان اینکه پنجره واحد سرمایه گذاری در جذب سرمایه گذار از استان و خارج کمک خواهد کرد افزود: پنجره واحد به عنوان یک کار راهبردی و کلیدی است که سرمایه گذار بتواند در یک مسیر هموار گام بردارد.

این مسئول به شرایط پسا تحریم اشاره و اعلام کرد: پیش بینی ها حاکی از این است که در پسا تحریم رشد اقتصادی بالای ۳ تا۶ درصد خواهد رسید.

درافشانی در ادامه به موضوع اشتغال اشاره کرد و گفت: متاسفانه وضعیت اشتغال مطلوب نیست و آمارها نگران کننده است به طوری که بیکاری در استان بالاتر از حد متوسط کشوری است.

در این جلسه هر یک از مدیران بخش های اقتصادی و خدمات زیربنایی دیدگاه ها و مشکلات خود را در بخش های مختلف بیان کردند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار