ایران جانبی

نرخ جدید نان یارانه‌ای در قزوین اعلام شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 201808
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
شاخص : نایب رئیس اتحادیه نانوایان استان با اشاره به میزان افزایش قیمت نان در قزوین گفت: در مجموع قیمت انواع نان یارانه‌ای در قزوین بین ۲۵ تا ۴۰ درصد افزایش پیدا کرد.

به گزارش شاخص، علیرضا سبزعلی‌پور با اشاره به افزایش نرخ انواع نان در قزوین اظهار کرد: با موافقت مسئولان استان قیمت انواع نان یارانه‌ای افزایش پیدا کرد که از روز شنبه ۲۸ دی ماه سال جاری اجرایی خواهد شد.

وی افزود: نانوایان باید جهت دریافت نرخ‌نامه مهمور به مهر اتحادیه نانوایان به این اتحادیه مراجعه کرده و نرخ مصوب را جهت رعایت حقوق شهروندان با دقت عمل کنند.

نایب رئیس اتحادیه نانوایان قزوین تصریح کرد: با استناد به مصوبه کار گروه آرد و نان استان نرخ نان لواش ماشین یارانه‌ای با وزن ۱۴۰ گرم دو هزار و ۵۰۰ ریال، لواش ماشینی گرد پز با وزن ۱۷۵ گرم سه هزار ریال و نان سنگک یارانه‌ای با وزن ۴۰۰ گرم با قیمت ۱۰ هزار ریال تعیین شده است.

وی عنوان کرد: همچنین قیمت نان تافتان یارانه‌ای با وزن ۲۰۰ گرم با قیمت سه هزار و ۵۰۰ ریال و نان بربری یارانه‌ای با وزن ۵۱۰ گرم هشت هزار و ۵۰۰ ریال تعیین شده است که نانوایان باید به این موارد توجه کنند.

سبزعلی پور بیان کرد: رعایت وزن و قیمت مصوب شده از سوی نانوایان الزامیست و چنانچه در غیر این صورت عمل شود تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.

وی تاکید کرد: نصب اصل آگهی قیمت نان با وزن تعیین شده و مهمور به مهر اتحادیه در معرض دید عموم الزامی است و شهروندان در صورت مشاهده تخلف می‌توانند با شماره ۱۲۴ و یا ۳۳۳۴۹۰۰۰ تماس گرفته و موضوع را جهت بررسی گزارش دهند.

این مقام مسئول عنوان کرد: افزایش صورت گرفته در قیمت نان از روز شنبه آینده قابل اجرا بوده و چنانچه نانوایی زودتر از موعد تعیین شده اقدام به افزایش قیمت نان کند مرتکب تخلف شده است.

وی با اشاره به میزان افزایش قیمت نان در قزوین بیان کرد: در مجموع قیمت انواع نان یارانه‌ای در قزوین بین ۲۵ تا ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

نایب رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین در ادامه گفت: ۲۴ دی ماه در بازدید واحد گشت بازرسی اتحادیه نانوایان از ۴۰ واحد نانوایی خوشبختانه اکثر نانوایی‌ها وزن مصوبه را رعایت می‌کردند.

وی در پایان گفت: در این بازرسی به ۵ واحد نانوایی به دلیل کم فروشی در وزن نان سنگک اخطار داده شد و در مورد ۲ واحد نانوایی دیگر نیز به دلیل کم فروشی به میزان ۴۰ گرم قطع سهمیه موقت صورت گرفت.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

منبع: صبح قزوین

مطالب مرتبط

3 پاسخ به “نرخ جدید نان یارانه‌ای در قزوین اعلام شد”

 1. حبیب اله گفت:

  انانوایان غیور یک هفته است که باکنارگذاشتن کاغذبازی های اداری وبدون تشریفا ت رسانه ای خودشان زحمت کشیده اندو قیمت نان راافزایش دادند.ازانجائیکه گرانی مثل گردش شب وروز عادی شد ه برای هیچکس جای سوال وتعجبی نبوده. الحمدالله.

 2. بنده خدا گفت:

  دولت خودش گفته بود که هیچ بالا نمی رود

 3. حسنپور گفت:

  سلام
  مسئول محترم اتحادیه نانوایان
  امروز جمعه نانوایی بربری پز یارانه ای که در منطقه مینودر بازارچه نزدیک مسجدالهادی ع متاسفانه نان بربری ساده را ۸۵۰ تومن وتخمه دار را ۱۲۵۰ تومن بفروش رسانید هوا سردبود سنگکی اون بازارچه هم بسته بود وچون جمعه وتعطیلی بود نظارت هم مثل روزهای عادی صفربود وسواستفاده نانوایی بربری براحتی علیرغم اعتراض مردم که حتی موجب بدبینی به نظام وبدبیراه گویی عده ای شده بود آخه عزیزمن چرا بی مسیولیت هستید والله حقوقتون شبهه دار است اگر رسیدگی نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار