نشان شهروند افتخاری قزوین به هنرمندان ملی کشور اهدا شد
کد خبر: 112533
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
شاخص : قزوین- معاون فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: به مناسبت نکوداشت روز قزوین،نشان شهروند افتخاری قزوین به بازیگران سینما و تلویزیون کشور که میهمان قزوین بودند اهدا شد.

 

به گزارش شاخص نیوز، صادق آریان در این باره اظهار کرد:این نشان به همت شهرداری قزوین توسط مسئولان استانی در برنامه شب های فیروزه ای که به مناسبت نکوداشت روز قزوین در سرای تاریخی سعد السلطنه قزوین که از ششم تا ۱۱ شهریور ماه امسال از سیمای قزوین به مدت ۹۰ دقیقه ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما پخش شد، به هنرمندان اهدا شد.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: نشان شهروند افتخاری قزوین به بازیگران سینما و تلویزیون کشور «داریوش ارجمند»، «جعفر دهقان»، «علیرضا خمسه»، «افسانه بایگان» و «مرجانه گلچین» اهدا شد.

وی اظهار کرد:هنرمندان نقش مهمی در انتقال مفاهیم و پیام های مختلف در توسعه جامعه دارند و باید از ظرفیت آنان در بخش های مختلف بویژه توسعه گردشگری استفاده کرد.

آریان خاطرنشان کرد: استان قزوین برخوردار از ظرفیت های بالقوه بسیاری در حوزه گردشگری است که برای معرفی این جاذبه ها و ظرفیت های آن، نیازمند برقراری ارتباط بهتر با مردم هستیم و هنرمندان می توانند نقش محوری در این زمینه داشته باشند.

گفتنی است، برنامه شب های فیروه ای در قالب جشنواره «قزوین، عهد صفوی» در سرای تاریخی سعد السلطنه قزوین برگزار شد که دارای بخش های مختلفی همچون دعوت از مهمانان ملی و بومی، معرفی و گزارش از مکان های دیدنی و گردشگری استان قزوین، میان برنامه، وله و… بود.

منبع: خبرگزاری مهر 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار