نشست اعضای نظام پرستاری و مدیران حوزه پرستاری در مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 118386
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴
روز 13آبان صورت گرفت؛
شاخص : نشست اعضاي نظام پرستاري و مديران حوزه پرستاري در مركز فوريت هاي پزشكي استان قزوين روز 13 آبان ماه در سالن جلسات مركز فوريت‌هاي پزشكي استان قزوين برگزار شد.

به گزارش شاخص نیوز: دکتر نامدار ریاست مرکز فوریت ها ضمن خوش آمد گویی ، نسبت به ارائه آمار و اطلاعات جدید ازسیستم فوریت های پزشکی و همکاری هرچه بهتر حوزه بیمارستانی و درمانی پرداختند.

در ادامه آرمین قناعت رییس نظام پرستاری در صحبت های خود در مورد جلساتی که با مسئولان استانی ازقبیل مدیران کل سازمان ها ، نمایندگان مجلس و نماینده ولی فقیه در استان گزارشاتی ارائه نمود.

قناعت با تاکید بر هم دلی و هم گرایی پرستاران در بخش های مختلف از قبیل بیمارستان ها و حوزه های خصوصی ، دولتی و ارتش در راستای مطالبات مشترک مطالبی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

آرمین قناعت در ادامه افزود: از انتقادات و پیشنهادات در حوزه های مختلف چه در بخش خصوصی و دولتی استقبال می‌کنیم و واژه پرستار شامل همه بخش هاست و مختص قسمت یا فقط خود پرستاران نیست و تمامی بخش ها ازجمله بیهوشی ، فوریت ها، اتاق عمل و… شامل واژه پرستار و نظام پرستاری می شود.

در پایان تدابیر و همفکری به اتفاق مدیران پرستاری و مسئولین در مورد جشن روز پرستار و برگزاری هرچه با شکوه تر آن در روز پرستار اندیشیده شد.

منبع:  روابط عمومی نظام پرستاری استان قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار