نصب دوربین در باغ‌تالارهای غرب تهران
کد خبر: 99042
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۳۸
شاخص : در حال حاضر و با توجه به هماهنگی با صنف مربوطه، محوطه باغ‌تالارهای غرب استان تهران به دوربین مجهز شده‌اند

به گزارش شاخص نیوز ، سردار محسن خانچرلی با اشاره به تلاش پلیس غرب استان تهران به منظور افزایش تامین امنیت اماکن عمومی اظهار کرد: فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در سال گذشته به صورت جدی فعالیت اصناف و خصوصاً قلیان‌سراها را مورد کنترل قرار داد و نسبت به ارائه به تذکر و برخورد با واحدهای صنفی متخلفی که شئونات مربوطه را رعایت نکرده بودند، اقدام کرد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: به دنبال پیگیری‌های پلیس، حدود ۴۶۰ قلیان‌سرا و واحد صنفی متخلف در غرب استان پلمپ شدند.

وی در ادامه با تاکید بر نظارت جدی پلیس بر فعالیت باغ‌تالارهای غرب پایتخت گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده معاونان و افسران ارشد، بر روند فعالیت باغ‌تالارهای استان فعالیت دارند و سعی کرده‌ایم تا با برگزاری جلسات متعدد با صاحبان این اماکن و صنف مربوطه، بخش اعظمی از مشکلات پیش‌ِ رو را مرتفع کنیم.

خانچرلی ادامه داد: در حال حاضر و با توجه به هماهنگی با صنف مربوطه، محوطه باغ‌تالارهای غرب استان تهران به دوربین مجهز شده‌اند و نصب دوربین‌های مداربسته در تمامی قهوه‌خانه‌ها و چای‌سراهای واقع در محدوده استحفاظی این فرماندهی نیز به اتمام رسیده و روند فعالیت این اماکن به صورت لحظه‌ای مورد رصد قرار می‌گیرد.

منبع: شفاف 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار