نصب ۱۸۰۰ دوربین ثبت تخلف در نقاط حادثه‌خیز کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59447
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۶
تا 3 سال آينده صورت مي‌گيرد
شاخص : معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌های کشور در قزوين، از نصب هزار و 800 دوربین ثبت تخلف در تمامی نقاط حادثه‌خیز تا سه سال آینده خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، اسماعیل غلامی در مراسم معرفی مدیرکل جدید حمل و نقل و پایانه های استان قزوین، از نصب هزار و ۸۰۰ دوربین ثبت تخلف در تمامی نقاط حادثه خیز تا سه سال آینده خبر داد و اعلام کرد: امسال با افزایش ۳۰ درصدی اعتبارات ، دو هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان در بخش راهداری و ۸۰۰ میلیارد تومان درحمل و نقل هزینه می شود.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای کشور به جابه جایی ۹۰ درصد بار و مسافر از طریق جاده ها که سالانه چیزی حدود ۶۰۰ میلیون تن بار و ۹۰۰ میلیون نفر می‌شود اشاره و اظهار کرد: استان قزوین با ارتباط ترافیکی که با ۱۱ استان در این جابجایی جایگاه ویژه ای دارد.

رویکرد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور را دانش محوری واستفاده از امکانات به روز اعلام کرد و افزود : تلاش می شود با توسعه سامانه های ITS و روش های نوین ، با مدیریت شبکه ، زمینه ایمن سازی جاده ها را فراهم شود.

رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی هم از اختصاص ۱۰ هزار میلیارد تومان برای توسعه حمل و نقل در بودجه امسال خبر داد و خواستار تجهیز و توسعه محورهای مواصلاتی استان با توجه به میزان تردد شد.

حبیبی معاون عمرانی استاندار هم با اشاره به ظرفیت های قزوین در موضوع حمل و نقل بر ضرورت توسعه و تجهیز مجتمع های خدماتی رفاهی در این استان تاکید کرد.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات دهاقین، رحمت شعبانی به عنوان مدیر کل جدید حمل و نقل و پایانه های استان قزوین معرفی شد.

شعبانی پیش از این معاون حمل و نقل و پایانه های استان البرز بود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار