نظارت‌ها بر بازار تشدید می‌شود/تعطیلی سه فروشگاه به علت گران‌فروشی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 183410
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲:۲۷
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان:
شاخص : قزوین گفت: سه فروشگاه متخلف در قزوین که اقدام به گران‌فروشی کرده بودند، تعطیل شدند.

محمود احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: طی بازرسی‌های صورت گرفته توسط اکیپ گشت‌های مشترک ستاد نظارت بر کالاهای اساسی و اقدام و مقابله با تخلفات و جرایم مربوط که با دستور دادستان محترم کل کشور تشکیل شده است، دو فروشگاه زنجیره‌ای و یک فروشگاه پروتینی که اقدام به گران فروشی کرده بودند، در قزوین تعطیل شدند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان افزود: در این گشت‌های مشترک که با حضور نماینده محترم دادستانی، اداره صنعت معدن وتجارت و صدا و سیما استان برگزار می‌شود، پس از بررسی بازرسان اداره صمت و بنا بر دستور العمل ستاد نظارت بر کالاهای اساسی در بر خورد با تخلفات صنفی واحدهای مزبور به علت دریافت سه بار اخطار و امتناع از رعایت قانون نظام صنفی، اعمال قانون شدند.

وی ادامه داد: از واحدهای صنفی کالاهای هدف از جمله گوشت،مرغ ،لبنیات ،غلات ،حبوبات و… نیز بازدید بعمل آمده و برای واحدهای صنفی متخلف پرونده تشکیل شد.

احمدی نسبت به هر گونه تخلف صنفی هشدار داد و تاکید کرد: مردم شریف استان به عنوان همیار ما در شناسایی متخلفین می‌توانند درصورت مشاهده هرگونه تخلف موارد را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ و یا سامانه ۱۳۵ اعلام کنند، تا در اسرع وقت به شکایات آنان رسیدگی شود.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار