نظارت جدی بر عقبه اقتصادی فعالیت های انتخاباتی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 80645
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۱۵
استاندار قزوين تاكيد كرد
شاخص : استاندار قزوين در جلسه ستاد انتخابات استان بر نظارت و مراقبت از عقبه اقتصادی فعالیت های انتخاباتی تاكيد كرد.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، مرتضی روزبه دیروز در جلسه ستاد انتخابات استان قزوین با بیان اینکه در فضای سیاسی و انتخاباتی نباید به حاشیه ها دامن زده شود اظهار کرد: مجریان انتخابات از ورود محافلی که رنگ و بوی انتخاباتی دارد اجتناب کنند تا اعتماد مردم نسبت به دولت خدشه دار نشود.

استاندار قزوین با تاکید بر نظارت و مراقبت از عقبه اقتصادی فعالیت های انتخاباتی گفت: در حال حاضر عقبه مالی و اقتصادی نامزدهای انتخابات،حساسیت برانگیز شده بنابراین فرمانداران و بخشداران باید در چارچوب قانون نسبت به این موضوع مراقبت ها و نظارت های لازم را داشته باشند.

روزبه بر برگزاری انتخابت سالم، قانونمند، پرشور و رقابتی به عنوان مهمترین دغدغه و ماموریت مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات تاکید و خاطر نشان کرد: براساس تدبیر مدیریتی وزارت کشور در دوره جدید تمامی فرمانداران و بخشداران از بدنه وزارت کشور انتخاب شدند و انتخابات پیش رو بستر و فرصت مناسبی برای ارزیابی این تدبیر مدیریتی است.

رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار هم در این جلسه تصریح کرد: دست اندرکاران انتخابات و همچنین داوطلبان باید مراقب باشند اگر حرفی می زنند در جهت انسجام و وحدت ملی باشد و زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

موسوی فرماندار قزوین هم با اشاره به اینکه راهبرد اصلی انتخاباتی در شهر قزوین افزایش مشارکت مردم است، از برگزاری همایش انتخاباتی در مناطق مختلف با حضور قشرهای مردم خبر داد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار