نظارت ویژه سازمان‌های نظارتی بر تنظیم قیمت بازار/ سامانه ۱۲۴ پذیرای شکایت مردمی در راستای مقابله با گرانفروشی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95986
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۰۰
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خبر داد
شاخص : مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با اشاره به طرح نظارت و تنظیم بازار شب عید در قزوین گفت: مردم استان می‌توانند در صورت مشاهده تخلف با سامانه 124 تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به شکایت آنان رسیدگی شود.

محمود احمدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به طرح نظارت و تنظیم بازار شب عید در قزوین اظهار کرد: این طرح به منظور کنترل بی رویه قیمت‌ها در خصوص کالاها و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از موقعیت بازار اجرا می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با بیان اینکه زمان آغاز طرح نظارت بر بازار از ۱۵ اسفند آغاز و تا  ۱۵ فروردین ماه سال ۹۵ ادامه دارد، گفت: تهیه برنامه زمانبندی اجرای گشت‌های مشترک سیار با دستگاه‌های نظارتی به صورت محسوس و نامحسوس در بازار از اقدامات تعزیرات حکومتی است.

این مسئول عنوان کرد: تعزیرات حکومتی استان نظارت و گشت مشترک را با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی، دامپزشکی، استاندارد، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان و شرکت نفت انجام می‌دهد.

احمدی اضافه کرد: کارمندان و روسای شعب سازمان‌ها از ۱۵ اسفند ماه لغایت ۱۵ فروردین ماه ۹۵ به صورت کشیک از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در بازار و اداره کل حضور دارند.

وی اعلام کرد: طرح نظارت نوروز در بازار، میادین میوه و تره بار، نمایشگاه‌های عرضه پوشاک، مواد غذایی، خشکبار و… اجرا می شود.

احمدی در خصوص برخورد با متخلفین تصریح کرد: اکیپ گشت مشترک به همراه دستگاه‌های نظارتی به محض رویت تخلف وارد عمل شده و پرونده را تشکیل می دهند و رئیس شعبه اداره تعزیرات حکومتی حاضر در محل، خارج از نوبت به موضوع رسیدگی و متخلف را محکوم می کند.

وی در انتها افزود: مردم استان می‌توانند در صورت مشاهده تخلف با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به شکایت آنان رسیدگی شود.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار