نظارت و کنترل قیمت کالاهای اساسی در بازار قزوین
کد خبر: 105252
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۵۷
معاون امور اقتصادی استانداری تاکید کرد
شاخص : معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین گفت: مطالبه عمومی در حال حاضر افزایش قیمت کالاها را نمی‌پذیرد و باید بر روی قیمت کالاهای اساسی در بازار قزوین نظارت جدی صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، عباس درافشانی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که دیروز در محل استانداری برگزار شد، بر حساس بودن موضوع تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان، کاهش نرخ تورم و تک رقمی شدن آن در انتهای سال ۹۴ تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین تصریح کرد: گاهی اوقات با آغاز ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای تعدادی از کالاها شاهد توزیع آنها به صورت تصنعی محدود و افزایش قیمت هستیم.

این مسئول اظهار کرد: مطالبه عمومی در حال حاضر افزایش قیمت کالاها را نمی‌پذیرد و دستگاه های مربوط باید با تامین کالاهای اساسی و اقلام پر مصرف این ماه و نظارت و کنترل بر مقدار و قیمت فروش، کار تنظیم قیمت بازار را به نحو مطلوب انجام دهند.

درافشانی در ادامه افزود: برای تامین و توزیع سریع برخی کالاها از جمله برنج، خرما و مرغ در استان با هدف کاهش و کنترل قیمت باید به طور جدی عمل کرد.

وی یادآور شد: نشست های ستاد تنظیم بازار در این ماه به صورت هفتگی برگزار و وضعیت مقدار و قیمت اقلام پرمصرف مانند گوشت قرمز و سفید، انواع لبنیات، تخم مرغ، خرما، زولبیا و بامیه در بازار گزارش شود تا تصمیم لازم در این باره صورت گیرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار