نظام صنفی کشاورزی صدای کشاورز در مزرعه است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61564
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
رئیس سازمان تعاون روستایی استان:
شاخص : رئيس سازمان تعاون روستايي استان قزوين گفت: نظام صنفی كشاورزي صداي كشاورز را به گوش مسئولان مي رساند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، ناطق معین الدین در دیدار با جمعی از اعضاء نظام صنفی کشاورزی، اظهار کرد: یکی از فعالیت های اساسی نظام صنفی اعتبار بخشی به پروانه فعالیت است که داشتن آن به عنوان شناسنامه بهره برداری امتیازاتی را برای کشاورز به همراه دارد.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین بیان کرد: هر کشاورز بر اساس این پروانه خدمات دریافت یا از این پروانه‌ها به عنوان ضمانت بانکی، بیمه تامین اجتماعی، خدمات آموزشی و رفاهی استفاده می کند.

این مسئول تصریح کرد: بهبود شرایط تولید، فروش، صادرات محصولات و ایجاد تمهیدات لازم جهت برخورداری اعضا و و احدهای صنفی از وام و تسهیلات اعتباری از بیمه تامین اجتماعی مزایای تشکیل نظام های صنفی کشاورزی است.

معین الدین با تاکید بر اینکه نظام صنفی کشاورزی، صدای کشاورز در مزرعه است، افزود: نظام صنفی کشاورزی صدای کشاورز را به گوش مسئولان می رساند و حقوق قانونی کشاورز را مطالبه و از آن دفاع می کند.

وی اعلام کرد: بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ نفر از بهره برداران در بخش کشاورزی، دامپروری و باغداری عضو نظام های صنفی کشاورزی در سطح استان قزوین هستند.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین همچنین از نظام های صنفی خواست: مشکلات خود را به موقع انعکاس دهند تا سازمان تعاون روستایی ضمن تعامل با سایر نهادها و ارگانهای مربوطه زمینه حل این مشکلات را فراهم کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار