نظر ۳ عضو اصلاح‌طلب شورای شهر درباره عملکرد ۲۹ ساله رهبر انقلاب - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166201
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱:۳۶
شاخص : محسن هاشمی گفت: آیت الله خامنه‌ای در سه دهه سکانداری انقلاب اسلامی، دارای ویژگی های برجسته و منحصر بفردی بوده است که اگر فقط بخواهیم به یک ویژگی ایشان اشاره کنیم، می‌توان "تدبیر حفظ ملک" را یکی از خصوصیات برجسته ایشان به‌شمار آورد.

به گزارش شاخص نیوز: روزنامه رسالت، در شماره یکشنبه گذشته خود، صحبت‌های تعدادی از فعالان سیاسی کشور درباره عملکرد ۲۹ ساله مقام معظم رهبری را منتشر کرده است که سه تن از این افراد، از اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر تهران هستند.

«محسن هاشمی»، در این باره گفته است:

آیت الله خامنه‌ای در سه دهه سکانداری انقلاب اسلامی، دارای ویژگی های برجسته و منحصر بفردی بوده است که اگر فقط بخواهیم به یک ویژگی ایشان اشاره کنیم،می‌توان “تدبیر حفظ ملک” را یکی از خصوصیات برجسته ایشان به‌شمار آورد. بارها در طول سه دهه رهبری ایشان، حوادث و رخدادهای خطرناکی کشور را تا مرز درگیر شدن در جنگ ومناقشه بین المللی پیش برد که تدبیر و دوراندیشی ایشان مانع آسیب دیدن کشور گردید.

«محمدجواد حق‌شناس» ، هم در این باره می‌گوید:

بی تردید مقام معظم رهبری یکی از موثرترین شخصیتهای سیاسی در سطح منطقه و بین الملل در چند دهه گذشته بوده است که نکته سنجی، شناخت و هوشمندی سرشار نسبت به فضای سیاسی داخلی منطقه ای و بین المللی و ثبات قدم و استواری در اهداف و سیاستها از ویژگی های بارز ایشان می‌باشد.

«شهربانو امانی»، عضو دیگر شورای شهر تهران است که پیرامون عملکرد مقام معظم رهبری تصریح می‌کند:

یکی از مولفه‌های مهم مدیریت رهبر انقلاب در طول سی سال اخیر حمایت از تولید ملی و عدم وابستگی اقتصادی بود. موضوعی که حتی در دوران ریاست جمهوریشان هم بر آن تاکید داشتند. اقتصادی که تمامی توان در جهت حمایت از تولید ملی قرار گیرد و از اقتصاد تک محصولی وابسته به  نفت پرهیز شود. از دیگر ویژگی های مدیریت کلان رهبری حمایت از دولت‌ها از هر طیفی بوده است که نظرات راهبردی در حمایت از دولت ها می دادند. از سوی دیگر حمایت از دولت‌های مستضعف و تحت فشار بیگانگان از دیگر ویژگی های مدیریت ایشان است. حمایت از حقوق زنان و خانواده همواره مورد  تاکید ایشان بوده و قوانین حمایت از زنان و خانواده را به خصوص در سخنرانی شهریور ۱۳۷۵ در جمع مردم استان آذربایجان مورد اشاره قرار دادند.[۴]

*گفتنیست روزنامه رسالت در حال تجربه دوران جدیدی از مدیریت است و به تازگی، محسن پیرهادی، از چهره‌های اصولگرا و عضو سابق شورای شهر تهران، مدیر مسئولی این روزنامه را بر عهده گرفته است.

منبع: مشرق

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار