امام خمینی (ره) با معنویت دل‌ها را زنده کرد
کد خبر: 104307
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۲۳
نماینده مردم قم در مجلس:
شاخص : نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه امروزه نفاق آفت برخی از مسئولین شده است، گفت: فاصله بعضی از سیاسیون با بیگانگان مشخص نیست و شاهد هستیم به استقبال کسانی می‌روند که با بهائیت ارتباط دارند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته در مراسم گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که با حضور جمعی از دانشجویان، طلاب، اساتید و امت حزب‌الله قزوین برگزار شد با بیان اینکه امام راحل جامع صفات یک انسان کامل را دارا بود، اظهار کرد: این شخصیت بزرگوار در مبارزات انقلابی خود از کسی واهمه نداشت و با قاطعیت و شفافیت در مقابل ظلم می‌ایستاد.

وی با اشاره به بیانات امام راحل که فرمودند ” کسانی که مرگ بر خمینی می‌گویند ذره‌ای در وجود من تاثیر ندارند” افزود: خداوند در وجود امام نهادینه شده بود زیرا کاری خدایی می‌کرد.

نفاق آفت برخی از مسئولین شده است

ذوالنور با بیان اینکه امروزه نفاق، آفت برخی از مسئولین شده است گفت: با وجود اینکه امام خمینی(ره) رهبر جهان اسلام بود اما با رفتار خاضعانه‌اش بر همگان اثر می‌گذاشت؛ باید بندگی را از شخصیت آن بزرگوار بیاموزیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه امروز فاصله بعضی از سیاسیون با بیگانگان مشخص نیست و شاهد هستیم به استقبال کسانی می‌روند که با بهائیت ارتباط دارند.

وی با اشاره به اینکه بهائیت جریانی مجهول اسرائیلی و ضد دینی است، اضافه کرد: اگر رنگ الهی در افراد وجود داشته باشد در روابط خود با دیگران مرزهایی را قائل خواهند شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: امام هیچگاه سخن مثبتی در مورد منافقان نگفتند چراکه به عنوان مصداقی از یک مسلمان کامل، مرزهای تبری و تولی‌اش را مشخص کرده بود.

انتخاب آیت‌الله جنتی مشت محکمی بر دهان دشمنان بود

ذوالنور اذعان داشت: اکنون دوران مقام معظم رهبری به مراتب سخت‌تر از دوران امام راحل است زیرا کسانی که کنار رهبر انقلاب هستند در مقابل ایشان می‌ایستند.

نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه امروز تکیه بر اصول و پافشاری بر آرمان‌ها بسیار مهم است، گفت: اگر چه دشمنان در صدد بودند مسیر مجلس خبرگان را تغییر دهند اما انتخاب آیت‌الله جنتی مشت محکمی بر دهان آن‌ها بود.

وی افزود: مردم با تفکر انقلابی و انتخاب شایسته خود نشان دادند که تلاش دشمن برای ضربه زدن به بدنه نظام همانند آب در هاونگ کوفتن است.

این مسئول بیان کرد: زیر پا گذاشتن اصول، تفرقه، تجلی نداشتن معیارهای عقلی در عمل و کنار گذاشتن شایسته سالاری از عوامل اصلی فروپاشی حکومت‌ها است.

ذوالنور عنوان کرد: متاسفانه شاهد بیکاری ۸ میلیون جوان در کشور هستیم که می‌تواند عامل بسیاری از فسادها و آسیب‌های اجتماعی باشد بنابراین مسئولین باید حل مشکلات جوانان که از آرمان‌های امام راحل و رهبر انقلاب است دغدغه اصلی خود قرار دهند.

نماینده مردم قم در مجلس اضافه کرد: آیا نماینده‌ای که با خرج پول‌های کلان و متوسل شدن به ضد انقلابی‌ها روی کار آمده است دغدغه خدمت به مردم را خواهد داشت؟!

امام خمینی (ره) با معنویت دل‌ها را زنده کرد

وی تصریح کرد: امروزه دشمن از جنگ روانی به عملیات روانی تغییر روش داده است به گونه‌ای که ۳ حوزه (خودی، دشمن و بی‌طرف) را نشانه می‌رود، در واقع هیچ کس از آماج حملات تبلیغاتی و روانی دشمن در امان نیست.

ذوالنور با بیان اینکه امام راحل با معنویت دل‌ها را زنده کرد، گفت:رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران منحصر به فرد نبودند بلکه شخصیت ایشان کم نظیر بود.

این مسئول تشریح کرد: عملیات روانی با تحت تاثیر قرار دادن حوزه‌های فکر و اندیشه، فرهنگ، امنیت، سیاست، اقتصاد و عواطف طوری عمل می‌کند که جوانان ما آنچه او می‌خواهد ببینند و بشنوند.

ذوالنور با بیان اینکه آمریکا در سال جاری ۷۰۰ میلیارد دلار هزینه دفاعی داشته است، گفت: آمریکا مدرن‌ترین تجهیزات را در اختیار داعش قرار می‌دهد، اگر مدافعان حرم نبودند آن‌ها بر نوامیس کشورمان تسلط پیدا می‌کردند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار