نقاشی جدیدنتانیاهو درموردایران+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68872
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۲۸
شاخص : نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی در جدیدترین مطلب خود در صفحه توییتر عکس نوشته‌ای را در راستای سیاست‌های ضدایرانی رژیم صهیونیستی منتشر کرد.

سرویس سیاسی شاخصبنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جدیدترین مطلب در صفحه توییتر خود که بتازگی به زبان فارسی راه‌اندازی کرده است، عکس نوشته‌ای را در راستای سیاست‌های ضدایرانی رژیم غاصب صهیونیستی منتشر کرده است.

وی در این مطلب مدعی شده است که: «توافق هسته‌ای با ایران میلیاردها دلار پول را به سوی تأمین اهداف تروریستی رژیم ایران سرازیر خواهد کرد».

نقاشیجدیدنتانیاهو درموردایران+عکس

فعالیت‌های تروریستی، تولید سلاح هسته‌ای و تعرض به کشورهای منطقه از جمله ادعاهای جدیدی است که نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی از عواقب هرگونه توافق هسته‌ای با ایران برشمرده است.

این نخستین بار نیست که اتهامات واهی از سوی مقامات رژیم صهیونیستی به ایران نسبت داده می‌شود، چندی پیش نیز بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در گفت‌و‌گو با «ای بی سی نیوز» مدعی شده بود: «این توافق بزرگترین خطر و تهدید دوچندان علیه اسرائیل و کشورهای همسایه عرب است که بسیاری از رهبران آنها در ملاقات حضوری به من این مطلب را گفتند. رهبر مخالفان در اسرائیل نیز همین دیدگاه را دارد. این توافق بزرگترین مشکل امنیتی است که با آن روبرو هستیم».

 نقاشیجدیدنتانیاهو درموردایران+عکس

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار