نقد رسانه‌ها باید سازنده باشد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 143580
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۱۹
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین:
شاخص : معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین در مراسم تجلیل از خبرنگاران صداوسیمای مرکز قزوین گفت: ضمن تشکر و قدردانی از نکته‌بینی رسانه‌ها انتظار داریم که نقد آن‌ها سازنده باشد.

به گزارش گروه اجتماعی شاخص، سید سعید شاهرخی ظهر امروز در جمع خبرنگاران صداوسیمای مرکز قزوین گفت: صداوسیما در تمامی عرصه ها تعامل سازنده و مثبتی با استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان دارد که در این میان رسانه استانی در برهه حساس و سرنوشت‌ساز انتخابات و همچنین مشارکت حداکثری مردم نقش بی‌بدیل و ممتازی ایفا کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین در ادامه به نقد رسانه‌ها در حوزه عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان اشاره و تصریح کرد: ضمن تشکر و قدردانی از نکته‌بینی رسانه‌ها انتظار داریم که نقد آن‌ها سازنده باشد.

شاهرخی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به خدمات دستگاه‌های استان افزود: رسانه ها و مطبوعات استان باید با انعکاس خدمات دستگاه‌های و نهادی مختلف موجب اعتماد و امیدواری بیش از پیش مردم به آینده نظام شوند.

حجت الاسلام علی معبودی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الأمر(عج) استان هم در سخنانی از تلاش های رسانه در جبهه جنگ نرم تشکر و قدردانی کرد و گفت: به موازات محور مقاومت که در سوریه افتخار آفرینی و حماسه سازی می کند، رسانه هم اخبار و رویدادهای این جبهه را در جهان مخابره و حقیقت اسلام ناب را به مخاطبان معرفی می‌کند.

معبودی در ادامه به تعبیری از رهبری معظم انقلاب در خصوص تغییر هندسه جهانی اشاره کرد و افزود: در تغییر هندسه جهانی که با محوریت ایران و جبهه مقاومت صورت گرفته است رسانه نقشی بی‌بدیل و اثرگذار دارد که بر کسی پوشیده نیست.

ابوالفضل معصومی‌فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین هم در سخنانی انعکاس مطالبات مردم و پاسخگویی مسئولان را یکی از مهمترین رسالت های رسانه دانست و خاطر نشان کرد: در این بستر رسانه همواره با نگرشی تعالی محور بدنبال تبیین واقعیات و همچنین حفظ عزت و سربلندی نظام اسلامی است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین رسانه را زبان گویای نظام و مردم دانست و از مسئولان استان خواست در پاسخگویی به مشکلات و نیازهای مردم بیش از پیش با صداوسیما همکاری کنند.

در پایان این مراسم از خبرنگاران، دبیران، سردبیران، گزارشگران و تصویربرداران خبری صداوسیمای مرکز قزوین تجلیل شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار