نقش اثرگذار حوزه علمیه در تربیت و هدایت نسل جوان کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85901
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۶:۲۲
استاندار قزوین تاکید کرد:
شاخص : استاندار قزوین با اشاره به نقش اثرگذار حوزه علمیه در اداره نظام جمهوری اسلامی گفت: روحانیت می‌تواند در هدایت و تربیت نسل جوان در راستای منویات مقام معظم رهبری گام‌های موثری بردارد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی شاخص،  جلسه تکریم و معارفه مدیران حوزه علمیه قزوین با حضور حجت الاسلام فرحانی معاون امور حوزه‌های علمیه کشور، امام جمعه و استاندار و دیگر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات قزوین برگزار شد.

فریدون همتی استاندار قزوین با اشاره به امیدواری به حوزه در جهت اداره مطلوب جامعه اظهار کرد: حوزه علمیه استان قزوین با تکیه بر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و شرایط و موقعیت نظام در جهت هماهنگی اداره استان می‌تواند نقش مفیدی را ایفا خواهد کند.

وی در ادامه گفت: استانداری هم به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید در راستای تحقق نقش برجسته حوزه علمیه و هدایت و تربیت جامعه از این یادگار با ارزش امام(ره) حمایت و پشتیبانی می‌کند.

همتی افزود: طلاب و روحانیت می‌تواند در هدایت درست جامعه به ویژه نسل جوان و خدمت به انقلاب اسلامی در راستای منویات مقام معظم رهبری گام های مثبت و سازنده ای بردارد.

وی در پایان به نیابت از استاندار اسبق قزوین که در مسیر کار با خدمات برجسته سید موسی ابراهیمی همراه بودند تشکر کرد و گفت: امید است با مدیریت علی عباسی در حوزه علمیه استان بتوانیم آنچه برای حمایت از حوزه بر می‌آید نقش اساسی داشته باشیم.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار