نقش رسانه ملی در خنثی سازی توطئه های دشمنان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 54913
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۸:۵۴
نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار جمعی از مدیران صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: رسانه ملی در خنثی سازی توطئه‌های دشمنان نقش مهمی را ایفا می‌کند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار جمعی از مدیران صدا و سیمای مرکز قزوین با بیان اینکه باید قرآن را در راس امور قرار دهیم، اظهار کرد: نقش رسانه ملی در تحقق این امر ویژه است.

امام جمعه قزوین با اشاره به نقش رسانه ملی در خنثی سازی توطئه های دشمنان، افزود: تقویت و تحکیم بنیان خانواده یکی از رسالت ها و اولویت های مهم صداو سیماست.

عابدینی با اعلام اینکه امروز صدا وسیما تلاش های ارزشمندی داشته که جای قدردانی دارد، تصریح کرد: باید تلاش کنیم که کارها براساس رضایت خدای متعال باشد که اگر رضایت او به همراه باشد قطعا کارها و برنامه های ما با موفقیت همراه خواهد شد.

معصومی فر مدیر کل صدا و سیما هم در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی استان، گفت: امسال با بازنگری‌های صورت گرفته برنامه‌های کم اثر از کنتاکتور تولید و پخش صدا و سیما حذف و تولید برنامه‌های با کیفیت و براساس ذائقه مخاطبان اضافه خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اینکه مباحث کارشناسی برخی از مسائل فرهنگی و اجتماعی را در قالب میزگرد بررسی خواهیم کرد، افزود: تولید برنامه‌های مناسبتی با کیفیت از اولویت های این مرکز است و برای پاسخگویی به نیاز مخاطبان برنامه‌های گفت‌و‌گو محور هم در اولویت قرار دارد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار