نقش موثر مجلس در فرهنگ سیاسی و استقلال ملت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 83742
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱:۱۶
نماینده ولی فقیه در استان قزوین مطرح کرد؛
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه مجلس مرکز آراء مردم و اراده مردم است، گفت: مجلس نقش اساسي در فرهنگ سياسي و استقلال ملت دارد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی در مراسم بزرگداشت شهید آیت الله مدرس که در سالن اجتماعات فرهنگسرای بانو حضرت زهرا(س) قزوین برگزار شد، با اشاره به اینکه مجلس نقش اساسی در فرهنگ سیاسی و استقلال ملت دارد اظهار کرد: مجلس در نظام جمهوری اسلامی با سایر مجلس های دنیا قابل مقایسه نیست، چرا که مجلس ما برگرفته از آموزه های قران و انبیاء الهی است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه مجلس مرکز آراء مردم و اراده مردم است تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بهترین مرجع و جایگاه آگاهی یافتن از مشکلات و مطالبات مردم است.

این مسئول نقش و جایگاه مجلس شورای اسلامی را مهم دانست و عنوان کرد: شجاعت، بصیرت و صداقت مهم ترین ویژگی های نمایندگان است.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی خاطرنشان کرد: برای اینکه مجلسی شایسته پیرو ارزش‌های دینی، آرمان‌های امام راحل و شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری داشته باشیم از همین حالا باید بکوشیم و در این ساختار نقشی اساسی ایفا کنیم.

وی با اشاره به انتخابات پیشرو بر حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب نمایندگان اصلح تاکید کرد و گفت: باید اندیشمند ترین، آزاد مرد ترین و فرهیخته ترین افراد وارد مجلس شوند که دارای شخصیت نمایندگی باشند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار