نماز جامعه را از آسیب و تهدید حفظ می‌کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90485
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین:
شاخص : معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین با تاکید بر حفظ جامعه از هرگونه آسیب و خطر افزود: دبیران و معلمان پرورشی می‌توانند با همکاری خود داش‌آموزان به ترویج و اشاعه بحث نماز بپردازند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، صبح امروز همایش “زمزمه دوست” به مناسبت ۲۴مین اجلاس سراسری نماز با حضور مسئولان، ائمه جماعات، مدیران و معاونان پرورشی استان قزوین و رییس ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد.

علی انصاری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به حاکمیت دینی به عنوان رویکرد اصلی تعلیم و تربیت اظهار کرد: نماز فصل‌الخطاب و مخرج مشترک همه مسائل است چه بساکه سرمایه‌گذاری در امر نماز، جامعه را از آسیب و تهدید حفظ می‌کند.

وی در ادامه با بیان این‌که بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز به سنجش دستاوردها می‌پردازد، گفت: با تشکیل جلسه‌های اداری در خصوص اجلاس نماز و استفاده از ایده‌های افراد می‌توانیم تاثیر مثبتی در خصوص ترویج و اشاعه این امر داشته باشیم.

این مسئول افزود: بهره‌گیری ۶ هزار نفر از اولیاء و مجرب‌ترین کارشناسان مذهبی در این ایام، برگزاری جشن تکلیف با حضور ۲ هزار دانش‌آموز دختر از برنامه‌های این ایام بوده است.

انصاری در پایان با تاکید بر استفاده از ظرفیت عظیم دانش‌آموزان در امور دینی و نماز مدارس تصریح کرد: دبیران و معلمان پرورشی می‌توانند با همکاری  دانش‌آموزان در راستای توجه ویژه با امر برپایی نماز تلاش نمایند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار