نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دفاع مقدس برگزار می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176116
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱:۲۸
در راستای کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین:
شاخص : دبير كميته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد كنگره ملی شهدای استان قزوین از برگزاری نمايشگاه بزرگ فرهنگی رزمی دفاع مقدس در راستای کنگره ملی سه هزار شهید قزوین خبر داد.

سرهنگ علی کوچک خانی دبیر کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد کنگره ملی شهدای استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرهنگی رزمی دفاع مقدس که در راستای کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین اظهار کرد: این نمایشگاه دارای بخش‌های دفاع مقدس، شهدا، ایثارگران، راهیان نور، فرهنگی، انتظار و شهادت، کتاب، نشریات، هنر، کودک، نوجوان، جوان، خانواده و زنان، رسانه‌های دیجیتال، جنگ نرم، مقاومت اسلامی، ولایت، بین‌الملل، ایثار و شهادت در اسلام، کارگاه‌های علمی، عفاف و حجاب، بصیرت و عصر خاطره، می باشد.

وی افزود: زمان برگزاری نمایشگاه ۱۲ آبان ماه تا پایان آبان ماه سال جاری وساعات بازدید از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۶ بعدازظهر می باشد و علاقه‌مندان می توانند در این ایام از نمایشگاه بازدید نمایند.

این مسئول ضمن اشاره به هدف برگزاری نمایشگاه بزرگ فرهنگی دفاع مقدس اظهار کرد: آشنایی اقشار مختلف مردم با فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت، آشنایی مردم با مبانی انقلاب اسلامی به ویژه در سخن و سیره رهبر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری می باشد.

دبیر کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد کنگره ملی شهدای استان قزوین عنوان کرد: همچنین تشریح سیره عملی شهدا در زندگی به صورت الگو به ویژه برای جوانان، بررسی وضعیت جبهه دیروز و جبهه امروز در زمینه جنگ نرم، حمایت از سیستم توزیع محصولات فرهنگی و کتاب دفاع مقدس و آشنایی مردم با این محصولات از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.

گفتنی است مکان برگزاری نمایشگاه بزرگ فرهنگی رزمی دفاع مقدس، جنب نمایشگاه دائمی استان قزوین واقع در خیابان نوروزیان، انتهای بلوار امام خمینی، جنب صدا و سیما می باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار