نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور در استان برگزار می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175487
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین:
شاخص : مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، دامپزشکی، صنایع وتجهیزات وابسته خبر داد.

هادی طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: امروزه دام ، طیور و آبزیان به عنوان یکی از مهمترین بخشهای موثر در صنایع غذایی و ایجاد اشتغال در کشورمان و دنیا نقش حیاتی را ایفا می کند .

وی افزود: استان قزوین به سبب ویژگی های جغرافیایی از موقعیت فوق العاده ای در حوزه صنعت دام و طیور برخوردار بوده و به عنوان صنعتی پویا در این استان مورد توجه قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین یادآور شد: برگزاری نمایشگاه ها بستر بسیار مناسبی را به منظور معرفی جایگاه این صنعت به صورت جامع و در تمامی سطوح فراهم می‌نماید.

طاهرخانی خاطر نشان کرد: از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی می توان به ارائه توانمندیهای مشارکت کنندگان،ایجاد آگاهی عمومی،اخذ سفارش از مشتریان جدید،معرفی کالا و خدمات جدید،گسترش کانالهای توزیع و ایجاد نمایندگی ، تبادل اطلاعات و تجربیات، تحقیق بازار و بازاریابی ، ورود به بازارهای جدید،رقیب شناسی و سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان اشاره نمود.

وی افزود: تولید کنندگان محصولات دامی، گوساله شیری و گوشتی، سیستم های توزین صنعت دام و طیور، تولید گوشت مرغ و جوجه یکروزه و سیستم های اتوماسیون مرغداری و دامداری، تولید و عرضه عسل و فرآورده های زنبور عسل، خوراک مورد نیاز صنایع دامپروری و مرغداری، مکمل ها و افزودنی های خوراک دام و طیور، دامپزشکی، واکسن های دامی و ضدعفونی کننده ها، دارو و فرآورده های بیولوژیک، ژنتیک و اصلاح نژاد دام سبک و سنگین، تجهیزات، ماشین آلات و ادوات دامپروری و … از جمله زمینه فعالیت مشارکت کنندگان این نمایشگاه می باشد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین یادآور شد: بیش از ۶۰ مشارکت کننده از استانهای: تهران، قزوین، البرز، مازندران، اصفهان، خراسان، آذربایجان شرقی و … و همچنین نمایندگان شرکت های خارجی از کشورهای اسپانیا، آلمان، آمریکا، چین، سوئد و ایتالیا آخرین دستاوردها و تولیدات خود را در فضایی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

طاهرخانی در پایان گفت: دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور و صنایع وابسته از ۱ لغایت ۴ آبان ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین واقع در انتهای بلوار امام خمینی(ره)،جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقمندان و متخصصان دایر خواهد بود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار