نمایشگاه تخصصی خودرو در قزوین برگزار می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155868
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱:۲۸
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان:
شاخص : مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان از برگزاری نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی در قزوین خبر داد.

هادی طاهرخانی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: نهمین نمایشگاه خودرو و قطعات یدکی از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ دی ماه بمدت چهار روز در فضایی به وسعت چهار هزار مترمربع  با حضور بیش از ۴۰ مشارکت کننده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار خواهد شد.

وی افزود : باتوجه به نیاز مردم،صنعت خودرو در جهان اهمیت و جایگاه ویژه ای پیدا کرده و از جمله مولفه هایی است که می تواند موجب رونق اقتصادی کشورها گردد.

طاهرخانی یادآور شد: برگزاری نمایشگاه تخصصی در حوزه صنعت خودرو میتواند به عنوان یکی از شیوه های مهم در معرفی توانمندیهای صنعت خودرو و صنایع وابسته قلمداد شود .

این مسئول گفت: از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی می توان به ارائه آخرین محصولات و تولیدات بخشهای مرتبط با تولید خودروهای سواری و قطعات مرتبط ، افزایش اطلاعات متخصصان و علاقمندان این صنعت، برقراری ارتباط مستقیم جهت تامین نیاز و  …. اشاره نمود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بیان کرد: مشارکت کنندگان نمایشگاه فوق از استان های قزوین،تهران ، و مازندران محصولات و تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

طاهرخانی در پایان افزود: دهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی در مدت برگزاری از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)،جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقمندان و متخصصین دایر خواهد بود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار