نمایشگاه مد و لباس دختران مینودری در قزوین گشایش یافت
کد خبر: 109843
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲
با حضور مسئولان استانی؛
شاخص : نمایشگاه مد و لباس ایرانی- اسلامی با عنوان دختران مینودری با حضور مسئولان استانی در قزوین گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، نمایشگاه مد و لباس ایرانی- اسلامی با عنوان دختران مینودری دیروز با حضور سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین، مریم بیدخام مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، علی هوشمند رئیس حوزه هنری قزوین و جمعی از هنرمندان در قزوین گشایش یافت.

۲۰ طراح قزوینی در این نمایشگاه ۵۵ مانتو و چادر از تولیدات خود را به نمایش گذاشته اند.

معرفی توانمندی های استان در حوزه مد و لباس، تلاش برای تلفیق طرح های نوین با فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی در حوزه پوشاک بانوان و معرفی ظرفیت های استان در این حوزه مهمترین هدف برپایی این نمایشگاه است.

این نمایشگاه به مناسبت دهه کرامت، به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین و با همکاری حوزه هنری قزوین دایر شده است.

افتتاح نمایشگاه‌های مختلف همچون نمایشگاه مد و لباس ایرانی و اسلامی می‌تواند الگوهای مذهبی و دینی را ترویج دهد و با ارائه الگوهای مناسب به تولیدکنندگان در جلوگیری از فرهنگ‌های غربی مؤثر باشد.

نمایشگاه مد و لباس «دختران مینودری» تا ۲۳ مرداد، همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه مهر واقع در بلوار مدرس جنوبی آماده بازدید علاقه مندان است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار