نمایشگاه پاییزه با ۱۴۰ غرفه در قزوین گشایش یافت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146219
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۰۶
در آستانه آغاز سال تحصیلی؛
شاخص : در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید نمایشگاه پاییزه با همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان قزوین با 140 غرفه گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید نمایشگاه پاییزه در قزوین با همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان قزوین در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع و با ۱۴۰ غرفه برپا شده است.

تنظیم بازار، تعدیل قیمت ها و تامین نیازهای اساسی مردم و عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان در فضای رقابتی به منظور افزایش تنوع، انتخاب و خرید مردم از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان شده است.

در این نمایشگاه پاییزه کالاهایی از جمله پوشاک، کیف و کفش، نوشت افزار و انواع مواد غذایی، مواد شوینده، بهداشتی و سلولزی عرضه می شود.

در این نمایشگاه تعداد ۴۴ غرفه مواد غذایی، ۱۶ غرفه لوازم التحریر، ۲۵ غرفه کیف و کفش، ۳۰ غرفه پوشاک و ۲۴ غرفه نیز کالاهای متفرقه عرضه می‌کنند.

علاقمندان می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را با تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی تهیه کنند.

نمایشگاه پاییزه از ۲۲ تا ۲۹ شهریور ماه سال جاری به مدت هشت روز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی، جنب صدا و سیما برای بازدید عموم علاقمندان آزاد است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار