نمایشگاه گل و گیاه و گیاهان دارویی در قزوین افتتاح شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170776
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
شاخص : هفتمین نمایشگاه گل و گیاه و گیاهان دارویی دوشنبه شب همزمان با دومین نمایشگاه پوشاک، کیف و کفش و منسوجات در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین  گشایش یافت.

به گزارش شاخص، هفتمین نمایشگاه گل و گیاه و گیاهان دارویی دوشنبه شب همزمان با دومین نمایشگاه پوشاک، کیف و کفش و منسوجات در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین  گشایش یافت.

هادی طاهرخانی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین اظهار کرد: این نمایشگاه ها در فضایی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع  با مشارکت بیش از ۱۰۰ فعال و تولید کننده در حوزه های گل و گیاه،   گل های زینتی و آپارتمانی، گیاهان دارویی و همچنین در زمینه پوشاک، کیف و کفش و منسوجات برگزار شده است.

وی تصریح کرد: مشارکت کنندگان از استان های سمنان، تهران، اردبیل، البرز، قزوین، مازندران، گیلان واصفهان محصولات و تولیدات خود را از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۶ مرداد ماه  بمدت پنج رو در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند.

طاهرخانی بیان کرد: از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه ها می توان به برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، ارائه توانمندیهای مشارکت کنندگان و فعالان، ایجاد فضا جهت برقراری ارتباط مستقیم بین مصرف کننده و تولید کننده و … اشاره کرد.

هفتمین نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی همزمان با دومین نمایشگاه پوشاک، کیف و کفش و منسوجات در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاههای  بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما برای بازدید علاقمندان دایر است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار