نمایش شبیه سازی شده عملیات کربلای 5 هر شب در جوار گلزار شهدای شهر قزوین+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 14351
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ۶:۵۵

شاخص: به مناسبت هفته دفاع مقدس، هرشب بعد از نماز مغرب و عشاء و در جوار گلزار شهدای شهر قزوین نمایش شبیه سازی شده عملیات کربلای 5 توسط تیپ صاحب الامر(عج) استان قزوین برگزار می شود.

به گزارش شاخص، همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاهی تحت همین عنوان در جوار گلزار شهدای شهر قزوین واقع در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) دایر می باشد.

همزمان با این برنامه بعداز نماز مغرب و عشاء، نمایش شبیه سازی شده عملیات کربلای 5 درهمان مکان برگزار می شود.

IMG_3602

سرهنگ افروزی یکی از متولیان و مسئولان این مراسم در گفتگو با خبرنگار شاخص ضمن تبریک هفته دفاع مقدس افزود:این مراسم برگرفته از عملیات موفقیت آمیز کربلای 5 که در 20 دی ماه سال 65 توسط رزمندگان اسلام به ثمر رسید، برگزار می شود.

وی در مورد اهداف این مراسم خاطرنشان کرد: هدف از اینگونه مراسمات بالا بردن سطح بینش مردم نسبت به ایثارگری ها و از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس است.

IMG_3620

افروزی تعداد بازدید کنندگان از این مراسم را نزدیک به سه هزار نفر تخمین زد و عنوان کرد:به لطف خدا در این چند شب برگزاری این رزمایش، استقبال بسیار خوبی را از سوی مردم شاهد بودیم و شب به شب بر حضور آنها افزوده می شود.

IMG_3506

IMG_3517

این رزمایش با اجرای آتش واقعی انجام شده و پس از اتمام آن، به مناسبت پیروزی رزمندگان اسلام، آسمان گلزار شهدا نور افشانی می شود.از این رو بازدید از این رزمایش هیجان و زیبایی خاصی دارد.

IMG_3553

 

IMG_3653

لازم به ذکر است یکشنبه هفتم مهر، آخرین شب برگزاری این رزمایش است.

انتهای پیام/100

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار