نمایش فصل شیدایی به دور از هرگونه گرایش سیاسی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 109993
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۲۴
کارگردان فصل شیدایی:
شاخص : کارگردان فصل شیدایی با اشاره به حضور با انگیزه جوانان و مدیریت منجسم این طرح در استان، گفت: این گردهمایی حول محور اهل‌بیت بوده و باید به دور از گرایش‌های سیاسی پای کار آمد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سعید اسماعیلی کارگردان فصل شیدایی در نشست خبری نمایش بزرگ شیدایی که پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در سالن اجتماعات مجموعه باغستان برگزار شد، اظهار کرد: این نمایش در استان‌های مختلف اجرا شده که ۳۰درصد کار را به نمایش اتفاقات شاخص  همان استان اختصاص می‌دهیم.

کارگردان فصل شیدایی با اشاره به حضور با انگیزه جوانان و مدیریت منجسم این طرح در استان، گفت: این گردهمایی حول محور اهل بیت بوده و باید به دور از گرایش‌های سیاسی پای کار آمد چرا که فرهنگ شیعه با زحمات و خون‌های بسیار به دست ما رسیده است.

اسماعیلی ادامه داد: کار در عرصه فرهنگی بر عهده تمامی آحاد جامعه می‌باشد تا در راستای اهداف انقلاب اسلامی با انگیزه گام برداریم.

کارگردان فصل شیدایی در پایان با بیان اینکه هدف از برگزاری این برنامه تلگر و یادآوری ارزش‌هاست عنوان کرد: نمایش در ۱۰ اپیزود ۸ دقیقه‌ای و به روایت یک راوی اجرا خواهد شد.

محمد نیکان مجری طرح فصل شیدایی هم در این مراسم اذعان داشت: ۳ هزار مترمربع برای حضور مخاطبان، ۲ هزار متر مربع به عنوان استیج اولیه، بیش از ۵ هزار متر مربع لوکیشن دفاع مقدس در این طرح در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ نفر از گروه مهنا در استان و ۲۰ نفر در تهران کار را بر عهده دارند، گفت: حدود ۱۳۰ هنرور و هنر پیشه از استان در این نمایش مشارکت داشته و ۳۵۰ نفر نیز برای اجرای این طرح کمک می‌کنند تا فصل شیدایی ماندگاری را در سال ۹۵ رقم بزنیم.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار