نمایش دلنشین فصل شیدایی، موجب وحدت و استحکام باورهای مردم می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 111091
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۵:۵۷
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین:
شاخص : معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: هم گام بودن فصل شیدایی با فطرت و باورهای مردم موجب شده تا این جمعیت 15 هزار نفری در کمال آرامش، با دل و جان نظاره‌گر این نمایش باشند.

ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در حاشیه برپایی نمایش فصل شیدایی در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار اجتماعی شاخص، ضمن ابراز رضایت از نمایش فصل شیدایی، اظهار کرد: این نمایش با باورها و اعتقادات مردم عجین بوده و از این رو به دل آن‌ها نشسته است.

وی افزود: اثرگذاری نمایش فصل شیدایی تا اندازه‌ای بوده است که باعث جذب حداکثری مردم از همان نخستین شب شده و طی چند شب گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با اشاره به اینکه استقبال بی نظیر مردم موجب تمدید مدت اجرای نمایش شده است، ابراز کرد: امیدواریم مسئولین بتوانند محیطی را فراهم کنند تا از این نمایش ارزشمند و متعالی نهایت بهره را ببریم.

این مسئول اضافه کرد: همگام بودن فصل شیدایی با فطرت و باورهای مردم موجب شده تا این جمعیت بیش از ۱۵ هزار نفری در کمال آرامش، با دل و جان، نظاره‌گر این نمایش عظیم باشند.

رحیمی تصریح کرد: آشنایی مردم با وقایع تاریخی به ویژه عصر حاضر از جمله انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، درس‌های آموزنده‌ای را برای جوانان نسل جدید به همراه دارد که بیان آن به زبان نمایش اثر سازنده‌‌ای خواهد داشت.

وی در پایان گفت: ادامه چنین برنامه‌هایی علاوه بر همدلی مسئولین دستگاه‌های مختلف،موجب فراهم آمدن محیطی می‌شود که نتیجه‌ آن وحدت، انسجام باورها و حضور مردم خواهد بود.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار