Iranjb.ir

نمایش دلنشین فصل شیدایی، موجب وحدت و استحکام باورهای مردم می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 111091
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۵:۵۷
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین:
شاخص : معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: هم گام بودن فصل شیدایی با فطرت و باورهای مردم موجب شده تا این جمعیت 15 هزار نفری در کمال آرامش، با دل و جان نظاره‌گر این نمایش باشند.
۸۱۳۳۴۸۸۸-۵۹۸۹۴۰۰

ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در حاشیه برپایی نمایش فصل شیدایی در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار اجتماعی شاخص، ضمن ابراز رضایت از نمایش فصل شیدایی، اظهار کرد: این نمایش با باورها و اعتقادات مردم عجین بوده و از این رو به دل آن‌ها نشسته است.

وی افزود: اثرگذاری نمایش فصل شیدایی تا اندازه‌ای بوده است که باعث جذب حداکثری مردم از همان نخستین شب شده و طی چند شب گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با اشاره به اینکه استقبال بی نظیر مردم موجب تمدید مدت اجرای نمایش شده است، ابراز کرد: امیدواریم مسئولین بتوانند محیطی را فراهم کنند تا از این نمایش ارزشمند و متعالی نهایت بهره را ببریم.

این مسئول اضافه کرد: همگام بودن فصل شیدایی با فطرت و باورهای مردم موجب شده تا این جمعیت بیش از ۱۵ هزار نفری در کمال آرامش، با دل و جان، نظاره‌گر این نمایش عظیم باشند.

رحیمی تصریح کرد: آشنایی مردم با وقایع تاریخی به ویژه عصر حاضر از جمله انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، درس‌های آموزنده‌ای را برای جوانان نسل جدید به همراه دارد که بیان آن به زبان نمایش اثر سازنده‌‌ای خواهد داشت.

وی در پایان گفت: ادامه چنین برنامه‌هایی علاوه بر همدلی مسئولین دستگاه‌های مختلف،موجب فراهم آمدن محیطی می‌شود که نتیجه‌ آن وحدت، انسجام باورها و حضور مردم خواهد بود.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار