نماینده سابق کنگره: فیلمی از ایران که تمام آمریکایی‌ها باید ببینند! +ویدئو - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67078
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
با انتشار ویدئویی در سایت شخصی خود؛
شاخص : «چرا وقتی ایرانی ها می گویند قصد دارند اسرائیل را از صفحه روزگار محو کنند، آن ها را باور نمی کنیم؟»

به گزارش پایگاه شاخص ، “آلن وست” نماینده سابق کنگره آمریکا با انتشار ویدئویی در پایگاه اینترنتی خود که حرکت سربازان ایرانی برای آزاد سازی قدس را به تصویر می کشد، نسبت به این موضوع هشدار داد.

 

این یادداشت که به قلم سردبیر سایت “آلن وست” تنظیم شده است با چشم پوشی از جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی، اراده ایران برای دفاع از مظلومان جهان را تهدیدی بزرگ دانسته و آن را با برنامه های هیتلر نازی مقایسه کرده است.

 در این نوشتار آمده است: «به گمان من، امضای توافق هسته ای توسط آمریکا با ایران برای جلوگیری از جنگ کار بسیار خوبی است چرا که بدون این توافق ما در خطر بسیار بزرگی بودیم.

 اما نکته ای در اینجاست که من متوجه نمی شوم. ما ایران را باور می کنیم وقتی که آن ها ادعا می کنند تمایلی به انبار نمودن تسلیحات هسته ای ندارند؛ اما چرا وقتی می گویند قصد دارند اسرائیل را از صفحه روزگار محو کنند، آن ها را باور نمی کنیم؟ احتمالا این ویدئو نظر برخی افراد را عوض کند؛

در ادامه این یادداشت آمده است: «البته من مطمئن هستم که بسیاری از افراد و بسیاری از یهودیان آمریکایی این قدرت نمایی را جدی نگرفته و صرف نمایش قلمداد می کنند. اما در مورد سخنان رهبر عالی ایران چه می گویید؟ او دو روز پیش در توییتر خود نوشته است:

“ما از مقاومت در منطقه و مقاومت فلسطین دفاع می‌کنیم؛ و از هر کسی که با اسرائیل مبارزه کند و رژیم صهیونیستی را بکوبد و مقاومت را تأیید کند، همه‌جور حمایتی که برای ما ممکن باشد از او می‌کنیم‌.”»

“آلن وست” در ادامه نوشت: «”دبی واسرمن شولتز Debbie Wasserman Schultz” رهبر حزب دموکرات، هنوز موضع خود درباره توافق را مشخص نکرده است. او با اشاره به توافق گفته است: “در رابطه با موضوعی با این سطح اهمیت و تاثیرگذاری، من قصد دارم تا جای ممکن در بررسی ها، جلسات و نشست هایم محتاط و دقیق باشم.”

خانم “شولتز”، من بسیار امیدوارم که این یادداشت راه خود را به صفحه نمایش رایانه شما پیدا کند و شما متوجه باشید زمانی که تصمیم نهایی خود را درباره توافق می گیرید، چه چیز در ذهن رهبران ایرانی می گذرد؛ چرا که آنچه ایرانی ها برای آن برنامه ریزی می کنند برای من به اندازه “راه حل نهایی” [برنامه ای که ادعا می شود هیتلر برای کشتن تمامی یهودیان داشته است] مهیب و ترسناک است.

 

 

منبع : جام نیوز

 

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار