ایران جانبی

» نمایندگان مجلس استان قزوین در حوزه نظارت ضعیف عمل می‌کنند/ دیدار با سران فتنه اولویت مردم نیست
کد خبر: 186148
تاریخ انتشار: 17 مارس 2019 - 9:21
مدیر مسئول هفت دی در مصاحبه با شاخص:
شاخص : مدیر مسئول هفت دی گفت: اکنون مشکل ما این است که این نمایندگان یا از جنس مردم نیستند و یا ضعیف هستند و یا دغدغه و اولویت مردم را درک نمی‌کنند.

احمد خورگامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، درباره ارزیابی عملکرد نمایندگان مجلس استان قزوین اظهارکرد: من معتقدم مشکلاتی که در حال حاضر در کشور وجود دارد ناشی از عدم نظارت بر دستگاه‌های اجرایی و وزارتخانه‌ها است.

وی افزود: اگر نظارت درستی وجود داشته باشد بسیاری از مسائل و مشکلات حل می‌شود لذا مجلس شورای اسلامی با توجه به اختیاراتی که دارد می‌تواند از مسئولین اجرایی سوال کند و وزراء و رئیس جمهور را به عنوان مقام عالی کشور مورد استیضاح قرار دهد.

مدیر مسئول هفته نامه هفت دی استان قزوین ادامه داد: اما این توانایی در نمایندگان مجلس استان قزوین دیده نمی‌شود و یکی از نقاط ضعف در نظارت به شمار می‌رود.

خورگامی ابراز کرد: ضعف نمایندگان مجلس استان در حوزه نظارت یا می‌تواند ناشی از این باشد که واقعا در توانایی آن‌ها نیست و یا اینکه خدای ناکرده منافع و متامعی داشتند که زبانشان در نظارت قاصر و کوتاه است.

مردم باید در انتخابات آگاهانه تصمیم بگیرند

این فعال فرهنگی عنوان کرد: نکته دیگر این است که اولویت‌های نمایندگان مجلس استان اولویت‌های واقعی جامعه و مردم نیست چراکه وقتی مردم مشکل معیشت و اقتصاد دارند، دغدغه نماینده ما ورود زنان به ورزشگاه است و این نشان می‌دهد که این نماینده اولویت‌های مردم را درک نکرده است.

وی با بیان اینکه مردم باید در انتخابشان آگاهانه تصمیم بگیرند و انتخاب کنند، افزود: اکنون رئیس کمیسیون اصل نود از قزوین است و این ظرفیت بسیار مهمی است چراکه اصل نود اختیارات فراقوه‌ای دارد حال باید پرسید واقعا در این مشکلات اقتصادی و مسائل معیشتی نقش اصل نود کجاست؟ کجا نظارت دارند؟ آیا درمورد گرانی و این صف‌های گوشت کاری کردند؟

مدیر مسئول هفته نامه هفت دی استان قزوین اضافه کرد: در این مشکلات و مسائل اقتصادی نماینده محترم قزوین به دیدار یکی از افرادی می‌رود که مشهور به سران فتنه است؛ آیا دغدغه و اولویت مردم این دیدار است؟ آیا در این شرایط نمایندگان مجلس باید فضاسازی و حاشیه سازی کنند؟

خورگامی ابراز کرد: اکنون مشکل ما این است که این نمایندگان یا از جنس مردم نیستند و یا ضعیف هستند و یا دغدغه و اولویت مردم را درک نمی‌کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار