نهایی کردن ثبت نام و پرداخت هزینه در سایت سماح آغاز شد
کد خبر: 114031
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴
مدیرحج و زیارت استان:
شاخص : مدیرحج و زیارت استان قزوین گفت: پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام در سایت سماح برای حضور در مراسم پیاده روی اربعین آغاز شده است.

علیرضا کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از آغاز نهایی کردن ثبت نام و پرداخت هزینه در سایت سماح خبر داد و اظهار کرد: متقاضیانی که از ۱۶ مرداد درسایت ثبت نام کرده اند با مراجعه به آدرس «https://samah.haj.ir» نسبت به پرداخت هزینه ها و نهایی کردن ثبت نام خود و همراهانشان اقدام کنند.

مدیرحج و زیارت استان قزوین با بیان اینکه ثبت نام از متقاضیان زیارت اربعین در سایت سماح تا ۲۴ آبان ماه ادامه دارد، گفت: زائران قبل از پرداخت هزینه‌ها می توانند اطلاعات خود را ویرایش و در صورت عدم حضور آن را حذف و همچنین به تعداد اعضای گروه خود اضافه و برای ثبت درخواست ویزا نیز اقدام کنند.

این مسوول با اشاره به هزینه‌های عزیمت به عتبات عالیات در ایام اربعین اعلام کرد: هزینه ارزی أخذ روادید بابت هر نفر ۴۰ دلار که معادل ریالی آن روزانه به نرخ آزاد بانک مرکزی با کارمزد مربوطه بر روی سامانه محاسبه می‌شود.

کلانتری اضافه کرد: هزینه بیمه و خدمات درمانی بهداشتی بابت هر نفر ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان و حق‌الزحمه کارگزاران ۱۰ هزار تومان است.

وی یادآور شد: دریافت روادید صرفا از طریق سامانه سماح خواهد بود و تنها کسانی که در این سامانه ثبت نام کرده باشند، امکان خروج از مرز را دارند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار