نه بزرگ قزوینی‌ها به آشوبگران/ هیچ توطئه‌ای وحدت ملت ایران را خدشه‌دار نخواهد کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155435
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
شاخص گزارش می‌‎دهد؛
شاخص : مردم استان قزوین با حضور باشکوه خود در راهپیمایی شکوه وحدت، نه بزرگی به اغتشاشگران و فتنه‌گران گفتند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص،  مردم استان قزوین پیش از ظهر امروز در راهپیمایی علیه فتنه گران و اقدامات خرابکارانه اغتشاشگران که در روزهای اخیر امنیت و آرامش شهر و استان را بر هم زده بودند، بار دیگر حماسه آفریدند و با شعار هایی همچون «ما همه با هستیم، پشت ولایت هستیم»، «مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آشوب‌گر»، «تا پای جان حامی انقلابیم، پیرو خط رهبر و امامیم» به میدان آمده و فتنه گران و دشمن را محکوم و مایوس کردند.

خبرنگار شاخص، به میان خیل عظیم مردم شهید پرور و ولایتمدار قزوین رفت تا پای بیان احساسات و صحبت‌های آن‌ها  بنشیند؛

ملت ایران با تمام مشکلات پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند

برادر شهید حمید سیاهکالی مرادی در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: ما با حضور خود بار دیگر با مقام معظم رهبری بیعت کردیم و مشت محکمی بر دهان اغتشاش گران و یاوه گویان زدیم.

وی افزود: ما به عنوان سربازان اسلام آماده ایم تا جانما را در راه حفظ میهن اسلامی و پاسداری از پرچم کشور عزیزمان نثار کنیم.

سیاهکالی مرادی ادامه داد: مسوولین باید قدر مردم فهیم ایران را بدانند چراکه با تمام مشکلات همواره در صحنه و پای انقلاب ایستاده‌اند و باید در رفع مشکلات آن‌ها تلاش کنند.

پرچم ایران شناسنامه و هویت هر ایرانی است

خانم خلیلی نخبه قزوینی که چادری از پرچم ایران اسلامی برای خود دوخته بود در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: من با افتخار از پرچم کشورم برای خودم چادری دوختم زیرا پرچم ایران روی چشمان ما جای دارد اما متاسفانه عده‌ای جاهل پرچم ما را به آتش کشیدند؛ ای فتنه‌گری که پرچم وطنمان را به آتش کشیدی به دنبال چه بودی؟

وی افزود: پرچم ایران شناسنامه و هویت هر ایرانی است و من متاسفم برای کسی که آن را به آتش کشید و امیدوارم که نادانی و جهالتش از بین برود.

خلیلی خاطرنشان کرد: ما چگونه باید به اجنبی‌هایی که تشنه خون و خاک وطنمان هستند و تا ماه‌های اخیر اجازه ورود به کشورشان را نمی‌دادند دل خوش کنیم و اجازه دهیم در کشومان رخنه کند.

هیچ نقشه‌ای وحدت ملت ایران را از بین نخواهد برد

یک آقای میانسال با بیان اینکه هموراه پشت ولایت فقیه خواهد ماند، گفت: آمده‌ام تا با حضور خود مشت محکمی بر دهان آمریکا و کشورهای بیگانه بزنم و به آ‌ن‌ها بگویم که هیچ نقشه‌ای وحدت ملت ایران را از بین نخواهد برد چراکه ما برای این انقلاب و استقلال و آزادی خون‌های زیادی داده‌ایم.

وی افزود: من به حمایت از مقام معظم رهبری در این راهپیمایی حضور یافتم و انتظار دارم که دولتمردان نیز به پاس از عرق ملی این ملت به مسائل اقتصادی به ویژه اشتغال جوانان رسیدگی کنند.

دولتمردان به جای بستن کارخانه‌ها، چرخ آن‌ها را به کار بیندازند

خانم جوانی نیز در ادامه گفت: ما پیرو ولایت و خون شهدا هستیم و فتنه گران و آشوب گران باید بدانند که ملت ایران برای دفاع از میهن خود از هیچ نبردی هراس ندارند.

وی افزود: امیدوارم دولتمردان به جای بستن کارخانه‌ها، چرخ آن‌ها را به کار بیندازند تا جوانان بیکار نمانند و مشکلات اقتصادی مردم موجب سوء استفاده دشمنان از این فضا نشود.

تدابیر غلط مسئولان اوضاع اقتصاد را به این روز انداخت

آقایی جوان در حالی که شعار مرگ بر فتنه‌گر را سر می‌داد، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: حضورم در این راهپیمایی به حمایت از رهبری بوده و به دشمنان و اغتشاش گران می‌گویم که هیچ غلطی نمی‌توانند در کشورمان کنند.

وی افزود: آرامش کنونی حاکم بر کشورمان را مدیون تدابیر رهبری هستیم و ما جوانان انقلابی آماده‌ایم که تا پای جان برای دفاع از انقلاب و کشور بایستیم.

این جوان قزوینی تصریح کرد: اگر مسوولین کشور از همان ابتدا به رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل می‌کردند اوضاع کشور اینگونه نمی‌شد؛ رهبر معظم انقلاب از ابتدای سال مشکل اقتصاد و اشتغال را متذکر شدند اما متاسفانه برخی دولتمردان مدعی بودند حال اقتصاد ما خوب است و این نتیجه تدابیرشان بود.

یک کسبه بازاری با بیان اینکه فتنه‌های اخیر دسیسه آمریکا و اسراییل و عربستان سعودی بود، گفت: امروز به صحنه آمدیم که برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مقام معظم رهبری بیعت کنیم و با تمام مشکلات و مسائل پای نظام ایستاده‌ایم و مستکبران باید این آرزو را با خود به گور ببرند که در کشور ما مشکل ایجاد کنند.

کالای قاچاق کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است

وی افزود: اینجا ایران است و مردم متحد ما اجازه نخواهند داد تا بیگانه برایمان تصمیم بگیرد و ملت ایران همواره پای انقلاب هستند و هیچ وقت اجازه نفود دشمنان و ضربه به نظام اسلامی را  نخواهد داد.

این شهروند قزوینی ادامه داد: مسوولین باید قدر مردم را بدانند چراکه علی رغم همه مشکلات و کم کاری برخی مسوولین همواره پای انقلاب هستند و باید از آن‌ها حمایت کنند.

این کسبه تصریح کرد: امیدواریم که دولتمردان چشم خود را بر روی حقیقت باز کنند و رفاه مردم را در نظر گیرند.

وی افزود: متاسفانه بیشتر مسوولین ما زندگی مرفه دارند و فقر مردم را درک نمی‌کنند آن‌ها باید به خودشان بیایند و مسائل مردم را درک کنند؛ حضور ما در صحنه فقط به عشق انقلاب و رهبر است و اگر ببینیم مسوولین نسبت به رفع مسائل کشور بی تفاوت باشند پاسخ محکمی از ما خواهند شنید.

این شهروند قزوینی در انتها گفت: با وجود تاکیدات مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی اما می‌بینیم که آقازاده‌ها جنس قاچاق وارد می‌کنند و همین موضوع کارخانه‌های داخلی را به تعطیلی و جوانان را به بیکاری کشانده است و این معضل بزرگی برای کشور است.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار