"نه" سیدحسن به هاشمی رفسنجانی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67384
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
شاخص : سایت جماران را می‌توان به نوعی ارگان رسانه‌ای سیدحسن دانست. آیا این یادداشت را نمی‌توان به عنوان "نه" سیدحسن به هاشمی_رفسنجانی تأویل و تفسیر کرد؟

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، محسن میرشمسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سایت جماران در یادداشتی به قلم هادی قابل  درباره گمانه‌زنی‌ها و درخواست‌ها و اصرارها برای کاندیداتوری سیدحسن خمینی در انتخابات  مجلس خبرگان رهبری نوشته است: چه ضرورت اهمی ما را وادار می‌کند که این ذخیره (سیدحسن) را به صحنه رقابت‌هایی بکشانیم که گه‌گاه توسط عده‌ معدودی به عرصه تخریب و انتقام‌کشی تبدیل می‌شود؟! … استفاده کردن شتابزده از ذخیره‌ای چون یادگار_امام راحل، نه تنها سودی برایمان ندارد، بلکه سوختن سرمایه است.

سایت جماران را می‌توان به نوعی ارگان رسانه‌ای سیدحسن دانست. آیا این یادداشت را نمی‌توان به عنوان “نه” سیدحسن به هاشمی_رفسنجانی تأویل و تفسیر کرد؟
تکمله: شاید این جمله‌ی به ظاهر طنز را زیاد شنیده‌اید که سیدحسن خمینی دارد برای رهبری می‌خواند. حالا وقتی این بخش از یادداشت سایت جماران را بخوانید، می‌بینید که این جمله آن‌چنان هم طنز نیست. در یادداشت مذکور نوشته شده ایشان در حال تدریس در عالی‌ترین کرسی‌های حوزهعلمیه بزرگ قم است و مراحل عالی فقاهت را سپری می‌کند و یکی از ذخایر گران‌بها برای آینده حوزه‌های علمیه فقه مرجعیت تشیع و کشور است.
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:دانا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار