نوسازی ۱۳۰ کیلومتر از شبکه‌های آب در بافت فرسوده قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56289
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳
در راستای اصلاح شبکه‌های آبرسانی صورت می‌گیرد
شاخص : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: در راستای اصلاح شبکه‌های آبرسانی، 130 کیلومتر از شبکه‌های آب در بافت فرسوده شهر قزوین نیاز به اصلاح و سیعی دارند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، تفاهم نامه همکاری شرکت آب و فاضلاب استان با شهرداری قزوین برای اصلاح شبکه های آبرسانی به امضاء دو طرف درآمد.

احمد هجران فر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بیان کرد: بر اساس این تفاهم نامه قرار است با مشارکت شهرداری شبکه های فرسوده آب در قزوین در مدت کمتر از هشت سال مرمت شود.

این مسئول تصریح کرد: بافت جنوبی از قدمت یک‌هزار ساله برخوردار بوده و حدود ۱۳۰ کیلومتر نوسازی نیازمندیم و چون کمتر از یک سوم قیمت نوسازی را از مردم اخذ می کنیم در این رابطه اگر شهرداری همکاری کند توان نوسازی به دو برابر افزایش می یابد.

هجران‌فر در ادامه افزود: به ازای هر متر مکعب یک‌هزار تومان از سوی مشترکین تعرفه پرداخت می شود و درحالیکه رقم هزینه شده از سوی شرکت چهار هزار و ۵۰۰ تومان است.

وی خاطرنشان کرد: سالی ۱۰ کیلومتر اصلاح و نوسازی شبکه آب را انجام می دهیم و بین شش تا ۱۰ سال اصلاح شبکه آب و فاضلاب شهر قزوین را با مشارکت شورا و شهرداری نوسازی کنیم.

بنابراین همکاری، چنانچه در بافت فرسوده مصوب هر یک از مناطق سه گانه شهرداری، شرکت آب و فاضلاب تصمیم به اصلاح شبکه داشته باشد، از هزینه های صدور مجوز و مرمت نوار حفاری و روکش آسفالت معاف است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار