نوه مارادونا راه پدربزرگش را می‌رود +عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70434
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۴:۰۷
شاخص : روزنامه آس اسپانیا با انتشار ویدئویی از نوه دیگو مارادونا اعجوبه سابق آرژانتینی بیان کرد که نوه مارادونا به تقلید از پدر بزرگش با دست گلی را به ثمر رساند.

 به گزارش پایگاه شاخص،روزنامه آس اسپانیا با انتشار ویدئویی از نوه دیگو مارادونا اعجوبه سابق آرژانتینی بیان کرد که نوه مارادونا به تقلید از پدر بزرگش با دست گلی را به ثمر رساند.

روزنامه آس اسپانیا در سایت رسمی خود ویدئویی را انتشار داد گفت که پسر آگوئرو ستاره آرژانتینی باشگاه منچستر سیتی و نوه دیگو آرماندو مارادونا جادوگر و اعجوبه سابق فوتبال جهان به مانند پدربزرگش بوسیله دستش گلی را به ثمر رساند.

بنیامین نوه مارادونا به تقلید از پدربزرگش در بازی که داشت با دستش گلی را به ثمر رساند که مورد قبول واقع شد.

بیست و نه سال پیش در چنین روزهایی جنجالی‏‌ترین گل در تاریخ جام‏های جهانی در مرحله یک‏ چهارم نهایی جام جهانی ۱۹۸۶ مکزیک در دیدار تیم ملی انگلیس با آرژانتین رقم خورد.

بازی گره خورده بود و دو تیم در نتیجه صفر بر صفر دست و پا می ‏زدند تا اینکه در دقیقه شش نیمه دوم مارادونا ضربه اشتباه استیو هاج، هافبک انگلیس را دنبال کرد و درست لحظه‏ هایی که دروازه ‏بان پیتر شیلتون به هوا بلند شد تا توپ را دفع کند قبل از اینکه انگشتان شیلتون توپ را لمس کند، مارادونا با بیرون مشت آن را وارد دروازه کرد. داور متوجه این خطا نشد تا آرژانتین یک گل پیش افتد.

دقایقی بعد مارادونا با دریبل نیمی از تیم انگلستان «گل قرن» را به ثمر رساند. آرژانتین این دیدار را با نتیجه ۲ بر یک به پایان برد و در نهایت فاتح جام جهانی ۱۹۸۶ شد.

پس از این دیدار مرحله یک‏ چهارم نهایی، مارادونا اعلام کرد که این گل با «اندک کمکی‌ از سر مارادونا و اندک کمکی از دست خدا» به ثمر رسید!

که بعدها به خاطر این موضوع که دست خدا گفته عذر خواهی کرد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: صراط

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار