نگاه حزبی و سیاسی برخی مسوولین مانع حل مشکلات استان است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 113305
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۳۴
نماینده ولی فقیه استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه استان در مبارزه با فقر و بیکاری گفت: با نگاه‌های حزبی و سیاسی مسوولین نمی‌توان مشکلات معیشتی مردم را حل کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین در گردهمایی ائمه جمعه و روحانیون استان که با حضور وزیر کشور بعدازظهر امروز در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: در استان گاها نگاه‌های حزبی برخی افراد و ایجاد وحشت، کرامت انسان‌ها و دولت‌ها را زیر سئوال می‌برند.

افراد منفعت‌طلب و رانت‌خوار مسوولین استان را می‌ترسانند

وی افزود: نفوذ انسان‌های منفعت طلب، رانت‌خوار و سوء استفاده‌گر با ترساندن مسوولان از اینکه سرپیچی از آنان مشکل‌ساز خواهد بود، در شان نظام جمهوری اسلامی نیست.

نماینده ولی فقیه با اشاره به ظرفیت‌های استان در مبارزه با فقر و بیکاری، اذعان داشت: فرصت‌های کشاورزی ویژه، صنعت و افراد تحصیل کرده استان، نیازمند مدیریتی جدی است تا وضعیت شغل و معیشت مردم سامان یابد و نباید با دید جریانی و حزبی به آن نگاه کرد.

عابدینی با بیان اینکه روحانیون حامیان نظام هستند، گفت: حمایت ائمه جماعات حمایت سلاطینی نبوده بلکه حمایت همراه با نقد منصفانه بوده چرا که هیچ دولتی از ترس مردم سود نبرده است.

۴۲۵۷۲۵۸۸۳_۹۵۲۲۷_۱۳۹۱۱۹۷۰۳۴۲۳۲۵۹۷۲۶۸۹

وی تصریح کرد: ستون ایمان و عقیده، ولایت و امامت است و روحانیون نیز بر اساس ولایت‌مداری و با محوریت قرآن حرکت کرده که نتیجه عمل به آن رستگاری و دوری از آن رانده شدگی خواهد بود.

عملکرد طلاب و روحانیون جناحی و حزبی نیست

امام جمعه استان با بیان اینکه موضع طلاب جناحی و حزبی نبوده، ابراز کرد: موضع روحانیون دینی است و دین نیز بر ۵ ستون استوار بوده که ولایت بر همه آن‌ها عمود و ارجحیت دارد و روحانیون نیز در امر ولایت مداری پیشکسوت‌اند.

عابدینی با اشاره به اینکه روحانیون با تاثیر بر قلوب کمترین هزینه را برای نظام دارند، افزود: ائمه جماعات با سختی و کمبودها، بدون چشم‌داشت پای کار رسالت دینی هستند و منادیان وحدت و عدالت‌اند و مردم را به توحید و مسیر الهی دعوت می‌کنند.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار