نیروهای مسلح ایران اسلامی حامی تمام مستضعفان جهان/ پیروان مکتب امام حسین(ع) هرگز با دشمنان صلح نخواهند کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146798
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به اینکه نیروهای مسلح کشورمان حامی تمام مستضعفان جهان است گفت: پیروان مکتب امام حسین(ع) هرگز با استکبار صلح نخواهند کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح که به مناسبت هفته دفاع مقدس در مقابل لشکر ۱۶ زرهی برگزار شد با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با اولین روز از ماه محرم اظهار کرد: از مکتب امام حسین (ع) می‌آموزیم که تمام نیرو و توان نظامی و موقعیت اجتماعی و سیاسی ما همواره باید در خدمت حق باشد.

نماینده ولی فقیه در استان ابراز کرد: امام حسین (ع) برای حمایت از حق و ایستادگی در مقابل باطل قیام کرد.

عابدینی بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر از نگاه امام حسین(ع) حمایت از مظلومان و مبارزه با ظالمان است.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه رژیم منحوس صهیونیستی باید از میان برداشته شود تصریح کرد: امروز بزرگترین منکر عالم سلطه مستکبران بر مستضعفان جهان است.

وی تشریح کرد: اگر امروز هر چه بر تحریم‌ها افزوده می‌شود ما از مکتب امام حسین (ع ) می‌آموزیم که باید خود را به انسجام و وحدت مجهز کنیم.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه ملت ایران امروز باید مستحکم تر از هر روز دیگر در برابر دشمنان بایستند گفت: باید بدانیم که اقتدار و عزت نزد خداوند است.

عابدینی تاکید کرد: قیام و انقلاب امام حسین(ع) در برابر کفر و ظلم فقط به یک شخص تعلق ندارد و برای همه عالم است که باید از آن درس بگیرند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه مومنان برای خدا و در راه حق مسلح می‌شوند گفت: عده‌ای هستند که برای منافع خود و از بین بردن حقوق دیگران مسلح می‌شوند.

وی ادامه داد: مسلمانان جهان برای خدا و مبارزه با دشمنان خدا و نابودی ظلم مسلح می‌شوند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به فرمان خدا حامی همه مسلمانان جهان است افزود: ما موظف هستیم مدافع همه مسلمانان و مستضعفان در هر کجایی از جهان باشیم.

وی در پایان افزود: درد و غم مردم آواره و مظلوم میانمار، فلسطین، یمن و عراق درد همه مردم آزاده و مسلمانان جهان است.
انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار